Horoskop STRZELEC (22.XI - 21.XII)


horoskop dla Strzelca

Horoskop dla znaku Strzelca : Twój horoskop odsłania prognozy na pojutrze w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop STRZELEC na pojutrze, 07/12/2021

Miłość : Konfrontacja między tobą a osobą, którą kochasz jest nieunikniona. Będziecie oboje podenerwowani na tyle, że byle iskra wystarczy by któres z was wybuchło. Postarajcie się rozładowywać napięcie w przyjemniejszy sposób. Znajdźcie czas na chwile tylko we dwoje i aktywność, która pozwoli wam spuścić zbędne powietrze i znaleźć wspólny język.

Dom : Nie będziesz dziś narzekać na brak towarzystwa. Możliwe jest, że będziesz w obowiązku podzielić swój cenny czas pomiędzy osoby, które pragną być dziś blisko ciebie. Postaraj się obdzielić je sprawiedliwie, nie faworyzując nikogo.

Praca : Nie będzie łatwo nakłonić szefostwo by dało ci podwyżkę, ale będzie warto spróbować, jeśli tylko rzetelnie wywiązujesz się z powierzonych obowiązków. Jeśli tak jest, nie krępuj się i kulturalnie lecz stanowczo przejdź do rzeczy jak tylko nadarzy się okazja.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies