Horoskop LEW (23.VII - 22.VIII)


horoskop dla Lwa

Horoskop dla znaku Lwa : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop LEW na dziś, 09/06/2023

Miłość : Czas wielkich zmian w twoim życiu miłosnym będzie wynikać z położenia Wenus względem konstelacji twojego znaku zodiaku. Daj sobie czas na refleksję tak długo, jak to konieczne, aby wiedzieć na pewno co dyktuje ci serce. Postępuj zgodnie z jego głosem i krocz obraną drogą bez wahania i odwrotów, bo to tylko oddali cię od szczęścia.

Dom : Nie poddaj w wątpliwość planów, o których decyzja zapadła niedawno pod jakimś bezsensownym pretekstem, a już na pewno nie dlatego, że wydaje ci się, że nie dasz sobie rady. Dasz radę, tylko wrodzone lenistwo lub brak wiar w siebie mogłyby pokrzyżować wdrożenie wszystkiego w życie.

Praca : Nie miej litości dla tych, którzy za plecami szyją ci buty i starają się wepchnąć w rolę czarnej owcy. Nie kryj się z tym, że wiesz kto cię krytykuje i miej odwagę rozmówić się z delikwentem. Jeśli tego nie zrobisz, rozzuchwali się i potem będzie już tylko gorzej. Czas uderzyć pięścią w stół.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense