Horoskop LEW (23.VII - 22.VIII)


horoskop dla Lwa

Horoskop dla znaku Lwa : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop LEW na dziś, 16/05/2021

Miłość : Poczynania osoby, która skradła twoje serce będzią dziś dla ciebie źródłem poważnej irytacji. Nie zrzymaj się, nikt nie jest doskonały. Jeśli kogoś kochasz, naucz się akceptować jego wady, jeśli nie stanowią istotnego zagrożenia dla ciebie i twojego zdrowia psychicznego.

Dom : Odnajdziesz radość i spokój ducha w otoczeniu rodziny i ludzi, których kochasz. Obca ci będzie chęć nawiązywania nowych znajomości, bo te co masz, w pełni cię zadowalają i sprawiają, że czujesz się dobrze.

Praca : Jeśli masz w planach spotkać się z kimś ważnym w sprawie twojej przyszłości zawodowej, pamiętaj by nie koloryzować zbytnio jeśli chodzi o twoje umiejętności, bo takie kłamstwo ma krótkie nogi. Na pewno jest coś, czym naprawdę możesz się pochwalić. Graj w otwarte karty i stawiaj na twoją motywację i chęć do pracy.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies