Horoskop LEW (23.VII - 22.VIII)


horoskop dla Lwa

Horoskop dla znaku Lwa : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop LEW na dziś, 23/01/2022

Miłość : Jeśli żyjesz w związku, możez obawiać się nieznacznego spadku temperatury waszych uczuć. Nie przejmuj się, to przejściowe. Postaraj się przypomnieć drogiej sercu osobie za co cię kocha. Jeśli jesteś singlem, twoje życie uczuciowe będzie skupiać się wokół historii bez przyszłości ku twemu zadowoleniu, gdyż w głebi duszy nie ma w tobie gotowości na trwały związek.

Dom : Zdasz sobie sprawę, że cierpkie wymówki, które ktoś ci czyni nie są tak zupełnie bezpodstawne. Zmysł krytyczny pozwoli ci poprawić się i unikać w przyszłości sytuacji, mogących wzbudzić niezadowolenie u osoby, na której opinii ci w głębi duszy zależy.

Praca : Nie narzucaj nikomu swojej wizji świata. Twoje pomysły niekoniecznie wprawią w zachwyt ludzi, którzy z tobą pracują. Dobrze jest liczyć się ze zdaniem innych. Życie polega na kompromisach.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense