Horoskop LEW (23.VII - 22.VIII)


horoskop dla Lwa

Horoskop dla znaku Lwa : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop LEW na dziś, 16/10/2021

Miłość : Jeśli ostatnio twoja rola w związku została nieco zaniedbana, nabierzesz ochoty, by wszystko naprawić i odświeżyć to co was łączy. Zerwij z rutyną i pomyśl co mogłoby pozwolić waszemu życiu miłosnemu nabrać rumieńców. Nawet całkiem niewinne przyjemności pozwolą się wam do siebie na nowo zbliżyć.

Dom : Pamiętaj, aby skupić się na jednym celu naraz, pozbywając się tych, które nie są priorytetowe a tylko odsuwają cię od czegoś, na czym zależy ci najbardziej. Zainwestuj właściwie swój czas i energię a na wyniki nie będziesz długo czekać.

Praca : Nie wahaj się dokonać bilansu swoich kompetencji. To pozwoli ci wyznaczyć sobie cele średnio jak i długoterminowe. Życie z dnia na dzień nie pozwala ci w pełni wykorzystać swoich możliwości.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies