Numerologia

Każdego dnia szukamy sposobów, aby zgłębić wiedzę na temat nas samych, zmierzyć nasz umysł i duszę, poznać swoje miejsce w świecie. Numerologia, jest sposobem pomocniczym, który nas dokładnie opisuje a to wszystko dzięki temu co oferuje nam nauka o cyfrach i liczbach.

Numerologia, której korzenie sięgają ósmego wieku naszej ery, rozwijała się w tym samym czasie co stosowanie zapisu cyfr i liczb oraz pierwsze obliczenia wykonywane w krajach cywilizacji zachodniej.

Numerologia ma na celu przypisanie jednostce ludzkiej jej wartości numerycznej, bazując na nazwisku, imieniu, dacie urodzenia i ewentualnie na innych informacjach, które służą określeniu profilu numerologicznego. Otrzymany w ten sposób portret numerologiczny posiada wspólne cechy dla wszystkich osób prwynależących do danego profilu.

Portret numerologiczny

Obliczanie portretu numerologicznego

Odkryj Twój osobisty portret numerologiczny, który dostarczy Ci informacji na temat Twojego charakteru, Twoich mocnych i słabych punktów, Twoich zalet i wad. Poznasz również elementy, które odpowiadają Twojemu portretowi numerologicznemu jak Twój szczęśliwy kamień, Twoje zwierzę totem, Twój kwiat i kolor, które charakteryzują Cię najlepiej.

>> Odkryj Swój portret numerologiczny

>> Zobacz wszystkie portrety numerologiczne

Numerologiczna zgodność charakterów

numerologiczna zgodnosc partnerska

Dzięki aplikacji do obliczeń numerologicznej zgodności charakterów dowiesz się jaki jest stopień Twojego dopasowania do wybranej przez Ciebie osoby : do Twojego partnera, Twojego eksa, obecnego chłopaka czy dziewczyny, lub tego, którego dopiero chcesz sobie zjednać. Analiza numerologicznej zgodności partnerskiej, którą otrzymasz, składa się z dwóch części, ogólnej zgodności Twojego profilu numerologicznego i profilu Twojego wybranka, oraz indywidualnej analizy Waszego wzajemnego dopasowania.

>> Oblicz Wasze wzajemne dopasowanie

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense