Horoskop RAK (21.VI - 22.VII)


horoskop dla Raka

Horoskop dla znaku Raka : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop RAK na dziś, 07/08/2022

Miłość : Dbaj o swój wygląd i staraj się nie iść na łatwiznę. Pamiętaj, jak cię widzą tak cię piszą. Ta stara prawda sprawdza się nawet w domowych pieleszach. Czyżby ochota by się podobać osobie, na której ci zależy wyparowała z czasem? Dlaczego?

Dom : Czas by pokazać innym gdzie ich miejsce. Nie pozwól osobom postronnym wtrącać się do twojego życia i przejmować twoje obowiązki, nawet jeśli tak byłoby ci wygodniej. Takie zachowanie zawsze ma swoją cenę, która czasem przewyższa korzyści płynące z pomocy.

Praca : Nie poczujesz się najlepiej, usłyszawszy ukradkiem i przez przypadek niepochlebne opinie na swój temat, czy też plotki, które całkowicie mijają się z prawdą. Masz dwa wyjścia, albo udawać, że nic nie wiesz i zemścić się przy okazji na plotkarzu, albo zmyć mu głowę i zdementować nieprawdziwe informacje. Wybierz formę najbardziej pasująca do twojej osobowości.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense