Horoskop RAK (21.VI - 22.VII)


horoskop dla Raka

Horoskop dla znaku Raka : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop RAK na dziś, 23/01/2022

Miłość : Nie trać czasu na kłótnie, nawet jeśli tkwi w Tobie przekonanie, że masz rację. Chcąc udowodnić ukochanej osobie, że się myli, pogarszasz tylko sprawę. Daj jej odetchnąć i zostaw czas na zastanowienie. Z całą pewnością jesteś z kimś, kto sam musi dojść do pewnych wniosków. Wykaż się sprytem i dyplomacją i nie wybuchaj, jeśli powie ci, że twój dobry pomysł to jej pomysł.

Dom : Tryskać bęziesz energią, która dobrze ukierunkowana pozwoli góry przenosić. Jeśli borykasz się z jakims problemem, który do tej pory cię przerastał, teraz będzie odpowiedni moment by sobie z nim poradzić.

Praca : Będziesz wykonywać swoje obowiązki dość opieszale, bez najmniejszego zapału, co nie umknie czujnemu oku szefostwa, lub jego pupilków. Nie przejmuj się, każdy ma prawo mieć gorszy dzień. Nadrabiaj uśmiechem.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense