Horoskop KOZIOROŻEC (22.XII - 19.I)


horoskop dla koziorozca

Horoskop dla znaku Koziorożca : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop KOZIOROŻEC na dziś, 16/10/2021

Miłość : Potrzeba dowodów miłości sprawi, że nie dasz dziś ukochanej osobie spokoju. Uważaj, bo jeśli miłosne wyznania nie są jej mocną stroną, co najmniej jedno z was może poczuć się rozczarowane i zawiedzione. Okaż cierpliwość i pozwól tej miłości dojrzeć w spokoju, a piękne słowa przyjdą same.

Dom : Nie będziesz dziś starać się sprawić komukolwiek przyjemności. Twój zły nastrój może wystraszyć niejednego, dlatego nie zdziw się jeśli inni będą cię omijać szerokim łukiem. Pozwól sobie na chwile odosobnienia, tak najłatwiej ukryjesz kwaśną minę, nad która ciężko ci będzie zapanować.

Praca : Twoje poczucie wyższości nie będzie mile widziane i narazi cię na ataki kogoś, kto sam czuje się lepszy od innych. Chęć przytarcia ci nosa sprawi, że osoba ta szukać będzie na ciebie haka, aż go znajdzie, jeśli dasz jej po temu okazję.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies