Horoskop KOZIOROŻEC (22.XII - 19.I)


horoskop dla koziorozca

Horoskop dla znaku Koziorożca : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop KOZIOROŻEC na dziś, 23/01/2022

Miłość : Z ust kogoś na kim ci zależy usłyszysz „nie”, ale słowo to nie będzie ostateczne i przesądzające a posłuży raczej do zbadania poziomu twojej motywacji. Nie zniechęcaj się i wrócić do ataku, nie czekając zbyt długo. Zrób to, wykorzystując cały swój urok, tak by nie można ci się było oprzeć, bez popadania w skrajności.

Dom : Odkryjesz dziś w sobie talent dyplomaty. Dobrze jest dostrzec, że nie zawsze musisz mieć rację i ostatnie słowo. Możesz pewne rzeczy zachować dla siebie, bez szkody dla twoich interesów. Zamiast iść na noże z kimś, kto uważa siebie za wyrocznię w każdej sprawie, po prostyu przytaknij i rób swoje.

Praca : Pamiętaj by nie wyręczać innych w ich obowiązkach, nawet jeśli bardzo chcesz by cię cenili i uważali za swojaka. Twoja uczynnośc może niestety być rozumiana jako frajerstwo i przyjaciół ci niestety nie przysporzy. Ceń swój czas i swoje kompetencje.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense