Horoskop KOZIOROŻEC (22.XII - 19.I)


horoskop dla koziorozca

Horoskop dla znaku Koziorożca : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop KOZIOROŻEC na dziś, 07/08/2022

Miłość : Twoja nowa miłość zburzy spokój w kręgu twoich bliskich. Nie każdy będzie spoglądał przychylnym okiem na uczucie, które was łączy. Nie pal mostów w imię miłości. Daj czas opornym na zaakceptowanie nowego stanu rzeczy. Na pewno w końcu zrozumieją, że ich obawy były bezpodstawne.

Dom : Wykaż się dzisiaj szczególną ostrożnością, by nie paść ofiarą kradzieży lub oszustwa. Zastanów się zanim obdarzysz zaufaniem kogoś, kto na to nie zasługuje. Twoja ufna i poczciwa natura może mieć problem z kimś pozbawionym skrupułów.

Praca : Nie kładź swoich rzeczy byle gdzie. Licho nie śpi a szkoda byłoby, gdyby nagle się okazało, że np. ważne dokumenty gdzieś się zapodziały, lub co gorsza, zostały przez kogoś celowo zabrane.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense