Horoskop SKORPION (24.X - 21.XI)


horoskop dla Skorpiona

Horoskop dla znaku Skorpiona : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop SKORPION na dziś, 23/01/2022

Miłość : Ktoś przyjazny nie będzie dziś szczędził pochwał i komplementów pod twoim adresem. Nie szukaj drugiego dna tych wszystkich pochlebstw, myśląc, że zaraz zostanie ci przedstawiona prośba o przysługę. Te słowa pochodzą z serca. Uwierz, że ktoś może cię docenić za to kim jesteś, a nie za to co możesz!

Dom : Ten dzień w szczególny sposób wyczerpie zasoby twojej energii i dobrego humoru. Nie poddawaj się. Jak trzcina, ugnij się lecz nie łam się. Niech siła, która w tobie drzemie, pomoże Ci odzyskać równowagę i naładować akumulatory na kolejny dzień.

Praca : Będzie ci śpieszno powrócić na stanowisko. Praca zaprzątnie cały twój umysł, nawet w czasie przerwy i po pracy. Nie mogąc się oderwać od zawodowych obowiązków narazisz się na wymówki w godzinach wieczornych. Wyluzuj!

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense