Horoskop SKORPION (24.X - 21.XI)


horoskop dla Skorpiona

Horoskop dla znaku Skorpiona : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop SKORPION na dziś, 27/09/2023

Miłość : Starając się zaskoczyć osobę, którą chcesz oczarować, ryzykujesz że zmęczysz ją i zniechęcisz do siebie. Zamiast silić się na oryginalność, postaw na to, co sprawdza się w każdych okolicznościach, to znaczy czułość, romantyzm i dobry smak. Zabierz wybraną osobę w piękne miejsce, słuchaj co ma do powiedzenia, skosztujcie razem wybornego jedzenia... Nie pożałujesz. Pamiętaj, przez żołądek do serca!

Dom : Roztargnienie sprawi dziś, że większą część dnia spędzisz starając sobie przypomnieć co tak właściwie masz do zrobienia. Skup się i spisz listę obowiązków, tak łatwiej ci będzie wszystko ogarnąć.

Praca : Nie musisz obnosić się z marsową miną by inni traktowali cię poważnie. Tworzenie miłej atmosfery wokół siebie jest cenną umiejętnością. Naucz się subtelnie dozować zły humor, zamiast pohukiwać o byle co. Umiejętnie dozowane niezadowolenie będzie wtedy odbierane jako kara za przewinienia jakich się dopuszczają.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense