Biorytm osobisty

W celu otrzymania osobistego biorytmu wpisz swoją datę urodzenia oraz wybraną datę dla której chcesz obliczyć biorytm, na przykład dzień dzisiejszy. Wpisz daty w formacie DD/MM/RRRR, lub wybierz je w kalendarzu.

Wybierz biorytm :

cielesny uczuciowy intelektualny
intuicyjny estetyczny duchowy twórczy
 
Twoja data urodzenia
Wybrana data

Objaśnienie krzywych biorytmów

Kiedy Twój biorytm znajduje się na szczycie krzywej, czyli pomiędzy 90% a 100% oznacza to, że jesteś u szczytu swojej formy fizycznej, emocjonalnej, intelektualnej, lub innej zobrazowanej danym biorytmem. Możesz więc podejmować działania w danej dziedzinie, gdyż masz wszelkie szanse na osiągnięcie sukcesu.

Wartości biorytmu ujęte między 40% a 90% obiecują również dużą wydajność, niższą oczywiście niż w poprzednim przypadku, ale w dalszym ciągu interesującą.

Gdy Twój biorytm znajduje się na wysokości pomiędzy 0% a 40%, sugeruje to, że jesteś tylko w połowie swoich możliwości w danej dziedzinie. Nie znajdujesz się co prawda u szczytu Swoich możliwości, tym nie mniej jednak nie jesteś bespośrednio narażony na osłabienie lub kryzys, czy to cielesny, psychiczny lub uczuciowy.

Gdy Twój biorytm opada poniżej 0% zapowiada to spowolnienie, osłabienie i podatność na kryzys w danej dziedzinie życia opisanej przez biorytm. Wskazane jest, abyś się oszczędzał i poczekał na lepsze dni, zamiast podejmować działania, które w tym dniu prawdopodobnie będą skazane na porażkę.

Gdy krzywe dwu lub więcej biorytmów krzyżują się w dolnej części wykresu, w okolicach -100%, uwypukla to podatność na kryzys i porażki w dziedzinach danych biorytmów. Gdy wykresy zbiegają się w okolicy 0% zapowiada to okres stabilności. Jeśli krzywe przecinają się w górnych obszarach wykresu, w okolicach 100%, zapowiada to okres wyjątkowej formy w dzidzinach, których dany biorytm dotyczy.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies