Horoskop BLIŹNIĘTA (22.V - 20.VI)


horoskop dla bliźniąt

Horoskop dla znaku Bliźniąt : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop BLIŹNIĘTA na dziś, 25/09/2022

Miłość : W związku napięcia będą trudne do uniknięcia, jeśli nadal będziecie zachowywać się oboje tak dziecinnie, udowadniając sobie nawzajem, kto jest szefem. Po prostu nauczcie się szanować siebie nawzajem i działać jako partnerzy, a nie rywale, inaczej nic nie będzie w stanie uratować waszego uczucia. Poza związkiem i tym bardziej jeśli jesteś osobą samotną, ktoś będzie starał się przykuć twoją uwagę, wysyłając dość czytelne znaki. Problem polega na tym, że osoba ta nie spełnia twoich oczekiwań. Jeśli nie masz innych zobowiązań, zastanów się, bo być może ten ktoś zyskuje przy bliższym poznaniu.

Dom : Nie szukaj dziś zbytnio kontaktów z innymi, troszkę spokoju i odosobnienia dobrze wpłynie na twój nastrój. Potrzebujesz wyciszenia, inni tylko działaliby ci na nerwy.

Praca : Nie rozmawiaj o planach zawodowych z tymi, którzy niechętnie widzieliby cię na lepszym stanowisku, chociażby z czystej, zręcznie ukrywanej zazdrości. Niektórzy z nich mają moc by pokrzyżować twoje ambitne plany, więc cicho sza!

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense