Horoskop BLIŹNIĘTA (22.V - 20.VI)


horoskop dla bliźniąt

Horoskop dla znaku Bliźniąt : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop BLIŹNIĘTA na dziś, 23/01/2022

Miłość : Niespodziewana strzała płomiennej miłości przeszyje twoje serce, nawet jeśli już jestes w związku. Nie podejmuj gwałtownych kroków, radykalnych decyzji i nie pal za sobą mostów. Może zauroczenie minie jak przyszło, nagle i niespodziewanie ... albo przynajmniej poczekaj, aby zobaczyć, czy ta nowa miłość jest wzajemna.

Dom : Wykorzystaj dzisiejszy dzień najlepiej jak potrafisz. Twój umysł będzie jasny i bystry jak rzadko. Skorzystaj z tej pozytywnej aury by załatwić sprawy, które zazwyczaj przyprawiają cię o gęsią skórkę. Nic nie będzie dla ciebie zbyt trudne.

Praca : Twój sposób wykonywania obowiązków niekoniecznie przypadnie wszystkim do gustu, tak że trzeba ci będzie ciągle się tłumaczyć dlaczego robisz to co robisz tak a nie inaczej. Nie lepiej się dostosować?

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense