Horoskop WAGA (23.IX - 23.X)


horoskop dla Wagi

Horoskop dla znaku Wagi : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop WAGA na dziś, 23/01/2022

Miłość : Będziesz mieć wrażenie, że tracisz czas, lub że inni tracą go z twojej winy, poprzez twoje niezdecydowanie. twoje serce jest pełne wahania. Pamiętaj, że jeśli masz wątpliwości, to nie ma wątpliwości. Jeżeli brak ci pewności, że droga, którą kroczysz, zaprowadzi cię do celu, nie brnij dalej. Czas tylko potwierdzi twoje przeczucie, że coś tu nie gra. Nie musisz od razu palić mostów, ale też nie angażuj się w coś, co do czego nie masz stuprocentowego przekonania.

Dom : Nawet złe wieści nie będą w stanie zrujnować twojego dzisiejszego dobrego humoru. Nie trać ducha i energii na rozpamiętywanie trudnych chwil. twoja pomyślna gwiazda czuwa nad tobą.

Praca : Nadszedł moment by przeorganizować twoje stanowisko i usprawnić pewne rzeczy. Zmiany w zarządzaniu priorytetami wydają się być niezbędne, jeśli nie chcesz by ktoś wytknął ci niekompetencję. Skieruj swoje wysiłki w tym kierunku.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense