Horoskop WAGA (23.IX - 23.X)


horoskop dla Wagi

Horoskop dla znaku Wagi : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop WAGA na dziś, 07/08/2022

Miłość : Twoja uwodzicielska siła jest w zenicie. Przejmij więc inicjatywę i stwórz okazję do zawarcia nowych znajomości. Nie omieszkaj udać się do miejsc, gdzie osoby spragnione miłości i przygody szykają szczęścia. Łowy powinny być udane. Wykaż się jednak ostrożnością i nie pokazuj wszystkich kart już pierwszej nocy. To sprawi, że zainteresowanie twoją osobą dodatkowo wzrośnie.

Dom : Twój dobry humor może dziś płatać ci figle. Nie każdy będzie podzielać twoją chęć do dowcipkowania. Nie staraj się zaprzyjaźnić ze wszystkimi, których spotkasz na swej drodze, nie wszyscy na to zasługują.

Praca : Nie będziesz dziś mieć wystarczającej motywacji by dać z siebie wszystko i postarasz się by nikt nie zauważył, że pracujesz na pół gwizdka. Nie przejmuj się, każdemu może zdarzyć się mieć gorszy dzień.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense