Horoskop STRZELEC (22.XI - 21.XII)


horoskop dla Strzelca

Horoskop dla znaku Strzelca : Twój horoskop odsłania prognozy na jutro w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop STRZELEC na jutro, 06/12/2021

Miłość : Napotkawszy na trudności natury osobistej, lub być może zawodowej będziesz szukać wsparcia osoby drogiej twemu sercu. Ktoś dla ciebie szczególny będzie szczęśliwy, mogąc ci pomóc dobrą radą lub uczynkiem. Doceń to.

Dom : Nadszedł odpowiedni moment by przełamać się i wyjść naprzeciw innym, by lepiej ich poznać i dać się poznać. Pamiętaj by uważnie słuchać i nie mówić tylko o sobie. Daj się poznać z jak najlepszej strony.

Praca : Okoliczności zmuszą cię do tego by podjąć nowe wyzwania i zdobyć nowe umiejętności. Twój chłonny umysł powinien doskonale poradzić sobie z zadaniem, jeśli tylko sobie zaufasz i uwierzysz, że warto.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies