Horoskop WODNIK (20.I - 18.II)


horoskop dla Wodnika

Horoskop dla znaku Wodnika : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop WODNIK na dziś, 07/08/2022

Miłość : Pragnienie, by pokój i miłość panowała nad światem ogarnie cię i trąci idealistyczną strunę twojej osobowości. Chęć okazania czułości osobie, na której ci zależy będzie przemożna. Wykaż się delikatnością i taktem, a otrzymasz w zamian to, czego oczekujesz.

Dom : Jeśli chcesz uniknąć smutku i niepotrzebnych nerwów, nabierz dystansu do tego, czego nie możesz zmienić. Nikomu nie pomożesz pławiąc się w cierpieniu. Ktoś oczekuje od ciebie pocieszenia, nie zaś samobiczowania.

Praca : Pamiętaj by się zbytnio nie spoufalac z ludźmi, z którymi pracujesz bo niejeden będzie szukał jak to wykorzystać. Powściągliwość w kontaktach zawodowych jest jak najbardziej na miejscu.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense