Horoskop WODNIK (20.I - 18.II)


horoskop dla Wodnika

Horoskop dla znaku Wodnika : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop WODNIK na dziś, 08/06/2023

Miłość : Jeśli jesteś singlem, zrób miejsce w swoim sercu i szufladach, bo będziesz go potrzebować szybciej niż ci się wydaje. Niespodziewane spotkanie może okazać się doskonałą okazją do flirtu, a być może i do czegoś więcej. Jeśli jesteś w stałym związku i posprzeczaliście się ostatnio, dziś będzie doskonały moment by się pogodzić.

Dom : Nadszedł czas by głośno i wyraźnie określić czego chcesz. Nie wahaj się dochodzić swoich praw. Ubierz tylko swoje oczekiwania w odpowiednie słowa, tak aby nie zranić osoby, do której je skierujesz. Unikanie niedomówień i oczekiwania, że ktoś będzie czytał w twoich myślach znacznie poprawi twoje relacje z otoczeniem.

Praca : Nie podejmuj ważnych decyzji tylko i wyłącznie w oparciu o własną intuicję bo ta może cię zawieść. Postaraj się dotrzeć do potrzebych informacji, które zaważą na twojej decyzji, jeśli musisz takową podjąć. Podejdź do sprawy racjonalnie.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense