Horoskop WODNIK (20.I - 18.II)


horoskop dla Wodnika

Horoskop dla znaku Wodnika : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop WODNIK na dziś, 16/05/2021

Miłość : Niespodziewany przypływ energii zrodzi w głowie osoby, którą kochasz kosmate myśli i grzeszne pomysły. Znajdź sposób, aby spędzić czas razem, nie zasłaniaj się przepracowaniem czy migreną bo spotkasz się z rozczarowaniem i nie wiadomo co komu strzeli do głowy. Bardzo ważne jest byście mieli czas dla siebie by pielęgnować to, co was łączy.

Dom : Jeśli trzymasz dwie sroki za ogon, może nagle okazać się, że zostaniesz z niczym. Nie rozdrabniaj się i skup się na tym, na czym zależy ci najbardziej. Nie można mieć wszystkiego naraz. Ustal wyraźnie swoje priorytety.

Praca : Nadchodzi czas, kiedy możliwe będzie wynegocjowanie lepszych warunków z dyrekcją, jeśli tylko twoje wyniki ci na to pozwalają. Jeśli zaś zamierzasz szukać szczęścia w innej firmie, na innym stanowisku, to gwiazdy są ci przychylne.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies