Horoskop WODNIK (20.I - 18.II)


horoskop dla Wodnika

Horoskop dla znaku Wodnika : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop WODNIK na dziś, 23/01/2022

Miłość : Popołudniowe zakupy pozwolą ci odprężyć się i zaleczyć pewne frustracje, które nagromadziły się w ostatnich dniach. Pomyśl, jak przyciągnąć uwagę i zadowolić osobę, o której względy zabiegasz.

Dom : Koniecznie postaraj się dzisiaj przewietrzyć umysł. Spacer czy inna aktywność fizyczna na świeżym powietrzu dobrze ci zrobi na skołatane nerwy.

Praca : Nic nie zmusza cię do dzielenia się twoimi rozmowami z przełożonymi, jeśli dotyczą one tylko ciebie, lub jeśli nie dano ci jasnego sygnału, że musisz coś komuś przekazać. Nie ulegaj naleganiom, gdyż w przypadku niedyskrecji z twojej strony, to na twoją głowę spadną gromy. Umiej słuchać, bez wdawania się w niepotrzebne dyskusje.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense