Horoskop RYBY (19.II - 20.III)


horoskop dla Ryb

Horoskop dla znaku Ryb : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop RYBY na dziś, 16/05/2021

Miłość : Apetyt na miłość sprawi, że być może omyłokowo zinterpretujesz zainteresowanie, którym ktoś cię darzy. Nie wyskakuj z deklaracjami bo może się okazać, że po drugiej stronie jest tylko przyjaźń, podziw lub szczera sympatia. Nierozważne gesty lub słowa mogą trwale popsuć wzajemne stosunki.

Dom : Ogarnie cię chęć odsunięcia się od cudzych problemów, które dotyczą cię tylko w niewielkim stopniu albo wcale. To pomoże ci odzyskać spokój i dystans do sytuacji, na którą nie masz najmniejszego wpływu.

Praca : Sytuacja zmusi cię do zrobienia czegoś, co nie będzie zgodne z twoimi zasadami. Nie lekceważ własnego sumienia i miej odwagę powiedzieć nie. Życie w zgodzie z sobą samym jest cenniejsze niż pieniądze.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies