Horoskop RYBY (19.II - 20.III)


horoskop dla Ryb

Horoskop dla znaku Ryb : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop RYBY na dziś, 07/08/2022

Miłość : Zyskasz wiele w oczach osoby, którą kochasz poprzez czyny lub odważne wybory. Pamiętaj jednak, że za płomiennymi słowami, twoje działania powinny być bez zarzutu. Skrupulatnie spełniaj obietnice, w przeciwnym razie stracisz cenne zaufanie tego na kim ci zależy.

Dom : Możliwe jest iż ogarnie cię dziś przygnębienie, trudne do wytłumaczenia, jeśli pozornie wszystko jest w jak najlepszym porządku. Być może starasz się bagatelizować sprawy, które zaniepokoiłyby kogoś innego. Jeśli nic takiego nie ma miejsca, być może po prostu brak ci słońca.

Praca : Nawiązanie dialogu z kierownictwem byłoby jak najbardziej wskazane. Nie mogą cię postrzegać tylko i wyłącznie poprzez pryzmat wyników. Daj poznać się bliżej, pokaż swoją osobowość.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense