Horoskop STRZELEC (22.XI - 21.XII)


horoskop dla Strzelca

Horoskop dla znaku Strzelca : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop STRZELEC na dziś, 27/09/2023

Miłość : Niewielki spór między wami powinien zostać załatwiony polubownie. Milczenie jest złotem, nie zapominaj o tym. Czasem trzeba umieć zamilknąć i poczekać na odpowiedni moment by wyłożyć swoje racje. Niekoniecznie musisz mieć zawsze ostatnie słowo. Spokój jest często bardziej wartościowy niż satysfakcja z faktu, że znowu masz rację. Jeśli w dodatku spór dotyczy błahostki, daj sobie spokój i postaraj się załagodzić konflikt. Życie polega na kompromisach.

Dom : Zdasz sobie dokładnie sprawę z tego, czego oczekujesz od siebie i innych. Czując się świetnie we własnej skórze, nie będziesz mieć problemu ze sprecyzowaniem swoich pragnień. Teraz tylko ubierz je w słowa i skieruj do właściwych osób.

Praca : Rozmowy przy automacie do kawy czy w czasie przerwy na papierosa mogą okazać się czasem bardzo pouczające. Nie omieszkaj w nich uczestniczyć, zwłaszcza jako słuchacz. Nie izoluj się od reszty towarzystwa, bo wiele możesz natym stracić.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense