Horoskop STRZELEC (22.XI - 21.XII)


horoskop dla Strzelca

Horoskop dla znaku Strzelca : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop STRZELEC na dziś, 23/01/2022

Miłość : Ukochana osoba zrobi ci dziś miłą niespodziankę, która sprawi ci sporą przyjemność. Pamiętaj, aby okazać zadowolenie, jeśli chcesz, by coś tak miłego ponownie miało miejsce. Pokaż, że warto się dla ciebie starać.

Dom : Postaraj się trzymać dziś nerwy na wodzy, bo ktoś wystawi je na srogą próbę. Nie pozwól wciągnąć się w niepotrzebną wymianę zdań. Czasem lepiej zignorować cierpkie uwagi niż silić się na ripostę. Pamiętaj, nie dyskutuj z idiotą bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pobije doświadczeniem.

Praca : Jeśli myślisz, że robisz wszystko najlepiej i że tylko ty jesteś w stanie poradzić sobie z obowiązkami, jesteś w błędzie. Pozwól innym wykazać się inicjatywą i przejąć część twoich zadań, jeśli czasowo nie jesteś w stanie wszystkiemu podołać. Z wykonawcy przejdź łagodnie do roli kierownika. To może ci wyjść na dobre.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense