Horoskop STRZELEC (22.XI - 21.XII)


horoskop dla Strzelca

Horoskop dla znaku Strzelca : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop STRZELEC na dziś, 16/05/2021

Miłość : Chwile tylko we dwoje, nawet jeśli nie trwają długo, skradzione tu i tam, urozmaicą wasz związek i podsycą płomień między wami. Nie pozwólcie mu zgasnąć, jeśli ostatnio słabnie. Jest jeszcze czas by naprawić zaniedbania. Jeszcze polecą między wami iskry!

Dom : Wykażesz się dziś otwartym umysłem ku zaskoczeniu tych, którzy znają cię z konserwatywnych poglądów na pewne sprawy. To przysporzy ci sympatii w oczach osoby, o której względy walczysz od dawna. Niestety, nie wszyscy odbiorą twoją odwagę w wyrażaniu poglądów pozytywnie. Narazisz się z ich strony na ostrą krytykę.

Praca : To powinien być bardzo dobry dzień do nawiązania nowych interesujących znajomości zawodowych. Niektóre kontakty przydadzą ci się w niedalekiej przyszłości, więc nie omieszkaj zanotować skrupulatnie danych osoby, którą spotkasz na swej drodze.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies