Biorytm partnerski

Dla porównania biorytmów, Twojego oraz Twojego partnera, wpisz swoją datę urodzenia jak i datę urodzenia partnera, oraz wybraną datę dla której chcesz obliczyć i porównać wasze biorytmybiorytmy, np. datę dnia dzisiejszego. Wpisz daty w formacie DD/MM/RRRR, lub wybierz je w kalendarzu.

cielesny uczuciowy intelektualny
intuicyjny estetyczny duchowy twórczy
 
Twoja data urodzenia
Data urodzenia partnera
Wybrana data

Porównanie biorytmów

Wasze krzywe biorytmów cielesnych obrazują stan zdrowia, odporności, siły i wytrzymałości Twoi oraz Twojego partnera, w celu wykrycia ewentualnych napięc, które grożą wam na tym polu.

Wasze krzywe biorytmów uczuciowych obrazują Twój stan emocjonalnuy jak i stan Twojego partenra w celu przewidzenia i uniknięcia potencjalnego kryzysu emocjonalnego w związku.

Wasze krzywe biorytmów intelektualnych, obrazują różnice na tym polu między Twoim potncjałem intelektualnym danego dnia a potencjałem Twojego oraz partenra.

Wasze krzywe biorytmów intuicji opisują poziom zdolności oceny sytuacji lub osób bez polegania na racjonalnych argumentach u Ciebie jak i u Twojeg partenra.

Wasze krzywe biorytmów estetycznych obraują waszą zdolność postrzegania piękna, sztuki i kultury. Dobrze jest wiedzieć kiedy może dojść do starć na tym tle między wami ...

Wasze krzywe biorytmów duchowych obrazują zdolność do oderwania się od rzeczy materialnych, aby poświęcić się potrzebom duszy. Porównanie tych biorytmów służy wykryciu stref, kied nie nadajecie na tych samych falach w celu uniknięcia ewentualnego kryzysu na tle materialnym w związku.

Wasze krzywe biorytmów kreatywności odzwierciedlają stan waszej wyobraźni. Dobrze wiedzieć kiedy wam jej brak, by nie przejmować się tym zbytnio.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na stronach ja-i-ty.pl bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies