Horoskop BYK (21.IV - 21.V)


horoskop dla Byka

Horoskop dla znaku Byka : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop BYK na dziś, 23/01/2022

Miłość : Jeśli dążysz do stabilizacji, weź sprawy w swoje ręce. Nie cofaj się przed niczym, nawet mały szantaż emocjonalny jest do wzięcia pod uwagę. Działaj w myśl zasady, która mówi że cel uświęca środki. Wykaż się pomysłowością i sprytem.

Dom : Spróbuj przejść do konkretów, zamiast pogrążać się w marzeniach. Snucie nawet najśmielszych planów niczego ci nie przyniesie, jeśli w pewnym momencie nie zaczniesz działać. Pamiętaj, dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane.

Praca : Jeśli życie zawodowe zmusi cię do wyjazdu na dłużej poza miejsce zamieszkania, będzie to dla ciebie doskonała okazja by poznać nowe twarze i zdobyć nowe umiejętności, które mogą okazać się ważne dla twojej dalszej kariery. Nie marudź więc i jedź tam gdzie cię praca pcha, z pozytywnym nastawieniem.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense