Horoskop BYK (21.IV - 21.V)


horoskop dla Byka

Horoskop dla znaku Byka : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop BYK na dziś, 16/05/2021

Miłość : Pokój w twoim związku wisi na włosku. Niezręczna uwaga o rodzinie jednego z was i awantura gotowa. Zyskasz znacznie w oczach ukochanej osoby, jeśli przestaniesz wyrażać w tak jasny sposób swoją niechęć do kogoś, kto jest mu szczególnie bliski. Zręczne przybranie roli ofiary zamiast agresora pozwoli ci zyskać sympatię tych, którzy nie wiedzą, po której stronie się opowiedzieć, w tym własnego partnera.

Dom : Zapomnij o starych urazach i nie denerwuj się o nieistotne drobiazgi. Życie jest krótkie i nie warto rozpamiętywać porażek i krzywd. Idź do przodu, wybaczaj tym, którzy zawinili, jeśli tylko wykażą chęć poprawy.

Praca : Będziesz pracownikiem dnia, odpowiedzialnym i pomocnym kolegom i przełożonym. Nie wszystkim to będzie w smak i za plecami dorobią ci łatkę lizusa, ale nie przejmuj się ich pustym gadaniem. Też by chcieli być tak dobrzy jak ty, tylko się do tego nie nadają.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies