Horoskop BYK (21.IV - 21.V)


horoskop dla Byka

Horoskop dla znaku Byka : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop BYK na dziś, 07/08/2022

Miłość : Twoje wysiłki, aby wyglądać atrakcyjnie zostaną zauważone i nagrodzone poprzez zdwojoną uwagę osoby drogiej twemu sercu. Spraw by nie było to chwilowe zainteresowanie. Niech staranie by się podobać wejdzie ci w krew. Czasem warto zrezygnować z wygody, by zobaczyć błysk zachwytu w oczach kogoś, na kim ci zależy.

Dom : Pogoń za przyjemnością przesłoni ci prawdziwe priorytety i sprawi, że opóźnienie w ważnych tematach jeszcze bardziej wzrośnie. Nielada wysiłku będziesz potrzebować by się zdyscyplinować i wreszcie zabrać się za nie cierpiące zwłoki sprawy.

Praca : Nawet jeśli w pracy będzie dziś spokojniej, to wcale nie znaczy, że możesz się przechadzać między twoim stanowiskiem a automatem do kawy, by zabić czas. Znajdź sobie zajęcie, by inni nie widzieli twojej bezczynności.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense