Horoskop LEW (23.VII - 22.VIII)


horoskop dla Lwa

Horoskop dla znaku Lwa : Twój horoskop odsłania prognozy na jutro w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop LEW na jutro, 16/06/2021

Miłość : Nie omieszkaj powiedzieć ukochanej osobie co ci ewentualnie przeszkadza w jej zachowaniu. Nie duś tego w sobie, bo prędzej czy później wybuchniesz a w międzyczasie będziesz kisić się we własnej frustracji. Uwierz, nie warto, nawet w imię największej miłości.

Dom : Możesz dziś poczuć narastającą nerwowość. Uważaj by nie zarazić nią otoczenia, bo inaczej może dojść do spięcia z kimś, kto łatwo przejmuje nastroje innych. Staraj się zapanować nad złym humorem i znajdź sposób na rozładowanie napięcia inaczej jak poprzez kłótnię.

Praca : Brak zrozumienia ze strony ludzi z którymi pracujesz nadszarpnie ci nerwy i negatywnie podziała na twoje samopoczucie. Postaraj się jasno i spokojnie jeszcze raz wyłożyc swoje racje. Czyń to do skutku, lecz uzbrój się w cierpliwość. Do niektórych najwyraźniej nie dociera co masz do powiedzenia.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies