Horoskop BLIŹNIĘTA (22.V - 20.VI)


horoskop dla bliźniąt

Horoskop dla znaku Bliźniąt : Twój horoskop odsłania prognozy na jutro w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop BLIŹNIĘTA na jutro, 06/12/2021

Miłość : Dziś może mieć miejsce kolejne spięcie między tobą a osobą, która dzieli twoje życie. Twój problem ze spontanicznością w wyrażaniu uczuć stale drażni twoją drugą połówkę i dziś czara się przepełni. Będzie trzeba szczerej rozmowy by wytłumaczć dlaczego postępujesz tak a nie inaczej.

Dom : Pierwszoplanowa pozycja nie zawsze jest korzystna, zwłaszcza w przypadku porażki. Przekonasz się o tym dobitnie, kiedy ktoś będzie szukał winnego zaistniałej niewygodnej sytuacji i zapragnie całą odpowiedzialnością obarczyć ciebie.

Praca : Pamiętaj, uśmiech i życzliwe słowo wiele mogą zdziałać. Skorzystaj ze swojego wrodzonego uroku by zjednać sobie ludzi, z którymi pracujesz. Skwaszona mina raczej ci w tym nie pomoże.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies