Horoskop BLIŹNIĘTA (22.V - 20.VI)


horoskop dla bliźniąt

Horoskop dla znaku Bliźniąt : Twój horoskop odsłania prognozy na jutro w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop BLIŹNIĘTA na pojutrze, 07/12/2021

Miłość : Dziś możesz poczuć się samotnie, czy jesteś w związku czy też nie. Czara goryczy przepełni się z powodu pozornej błahostki. Może czas zadać sobie pytanie czy warto ciągnąć to wszystko. Być może radykalna zmiana jest ci potrzebna.

Dom : Dasz świadectwo uporu i samozaparcia w realizacji zamierzonego celu, co spotka się z podziwem tych, którzy mieli cię za ''słomiany ogień''. Nikt i nic nie będzie w stanie odwieść cię od tego co postanowione.

Praca : Jeśli szukasz nowej pracy, nie rzucaj się na pierwszą ofertę, która zostanie ci zaproponowana. Jeśli masz taką możliwość, poczekaj, aż znajdziesz coś naprawdę godnego uwagi. Czasem nie warto nic zmieniać dla samej zmiany.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies