Horoskop PANNA (23.VIII - 22.IX)


horoskop dla Panny

Horoskop dla znaku Panny : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop PANNA na dziś, 08/08/2020

Miłość : Jeśli osoba, którą kochasz przypiera cię do muru i każe podjąć ważną decyzję, są szanse że poczujesz się jak w pułapce. Poszukaj furtki, która pozwoli ci wyjść z twarzą z sytuacji i da ci więcej czasu na rozmyślania. Nie spiesz się i nie mów tak tylko po to żeby przestano ci suszyć głowę lub by sprawić komuś przyjemność, jeśli brak ci przekonania co do słuszności decyzji.

Dom : Będziesz mieć wszystkiego dość, lecz zważ na to, że rzucić wszystko w kąt byłoby okropnym marnotrastwem, kiedy włożone zostało już tyle wysiłku. Przeczekaj kryzys i zabierz się za to, przez co nie możesz przebrnąć z zupełnie innej strony. Być może zmiana perspektywy pomoże ci odblokować sytuację.

Praca : Nie zmuszaj się do wykonywania obowiązków, które są wbrew twojemu sumieniu i twojej etyce. Lekceważenie własnych zasad na pewno kiedyś obróci się przeciwko tobie.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies