Horoskop PANNA (23.VIII - 22.IX)


horoskop dla Panny

Horoskop dla znaku Panny : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop PANNA na dziś, 01/02/2023

Miłość : Przelotna znajomość nie da ci żadnej ochoty by pójść w to dalej. Nawet jeśli nie masz doświadczenia w sprawach sercowych i nie wiesz jak zerwać, zrób to jak najszybciej, jeśli każdy dzień sprawia, że czujesz się coraz gorzej. Nie daj nikomu fałszywych nadziei i powiedz jasno, że to koniec.

Dom : Upór okaże się wyjątkowo cenną zaletą w batalii, którą wszyscy dookoła uważają za przegraną. Ta cecha pomoże ci pokonać przeszkody, które na pierwszy rzut oka wydają się nie do pokonania. Zyskasz tym podziw bliskich.

Praca : Przejmując inicjatywę i wykonując obowiązki, które należą do innych osób, tylko po to by przyspieszyć realizację zadań, nie oddajesz sobie przysługi. W ten sposób przyzwyczajasz innych do nieporadności. Daleko tak nie zajedziesz.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense