Horoskop PANNA (23.VIII - 22.IX)


horoskop dla Panny

Horoskop dla znaku Panny : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop PANNA na dziś, 24/05/2022

Miłość : Dziś sprawy między wami mogą przybrać niekorzystny obrót, a wszystko to przez niewinną z pozoru uwagę, która sprawi wiele przykrości. Zranić kochającą osobę jest niezmiernie łatwo. Nieporozumienie między wami może się zaostrzyć, jeśli będziesz nalegać o wyjaśnienia. Zapomnij o wszystkim na razie i pozwól by emocje opadły.

Dom : Spróbuj dziś postawić się na miejscu kogoś, kto desperacko szuka twojego zrozumienia. Twój brak wrażliwości na pewne problemy rozczarowuje kogoś, kto jest ci bliski. Napraw to i wykaż się empatią.

Praca : To będzie dobry moment by zastanowić się nad jakością wykonywanej pracy i podjąć kroki by usprawnić to co wydaje ci się niezadowalające.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense