Horoskop PANNA (23.VIII - 22.IX)


horoskop dla Panny

Horoskop dla znaku Panny : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop PANNA na dziś, 08/06/2023

Miłość : Zatroszcz się dziś o osobę, którą kochasz, bo czuje się trochę zaniedbana ostatnimi czasy. Ten dzień jest idealny, aby przypomnieć temu komuś jak bardzo jest dla ciebie ważny. Nie pozwól, aby negatywne emocje ogarnęły Twoją drugą połowę, bo jej wyrzuty zaleją cię jak lawa. Niekontrolowany wybuch na pewno nie poprawi waszych relacji.

Dom : Dziś poczujesz dobitnie, że nie jesteś w stanie zaspokoić ambicji, które inni żywią w stosunku do ciebie. Jeśli kolidują one z twoimi osobistymi planami, nie zwlekaj i w szczerej rozmowie postaw kropki nad i.

Praca : By zarobić więcej, trzeba więcej pracować, ale czasem to nie wystarczy. Będziesz mieć dziś nieodparte wrażenie, że twoje wysiłki idą na marne, a śmietankę spijają wyłącznie znajomi królika. Nie załamuj się. Może czas pomyśleć o zmianie pracy, by dać sobie sznasę na to by ktoś cię wreszcie docenił.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense