Horoskop LEW (23.VII - 22.VIII)


horoskop dla Lwa

Horoskop dla znaku Lwa : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop LEW na dziś, 23/01/2018

Miłość : Twój partner zaskoczy cię własną wizją waszego związku, bardzo różną od twojej. Spróbujcie wypracować kompromis. Nie podejmuj pochopnych decyzji, gdyż wszystko może się jeszcze ułożyć. Różnice, które was dzielą, nie są fundamentalne. Ich waga w codziennym życiu jest umiarkowana. Daj mu czas na to by zrozumiał dlaczego jego postawa cię rozczarowuje. Istnieją spore szanse, że sam to z czasem dostrzeże.

Dom : Uwolnij swoją wyobraźnię i nie buduj własnymi rękami barier, które mogłyby powstrzymać cię w realizacji planów. Uwierz, że wszystko jest możliwe i nie załamuj rąk. Masz w sobie tę moc, która jest potrzebna by osiągnąć wymarzony cel.

Praca : Nie miej wyrzutów sumienia, jeśli praca, którą wykonujesz nie wciąga cię już tak jak dawniej. Każdy potrzebuje zmian w swoim życiu, nie tylko osobistym. Nawet jeśli w dalszym ciągu wykonujesz sumiennie swoje obowiązki, twoja motywacja opada. Pomyśl jak zerwać z rutyną.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies