Horoskop LEW (23.VII - 22.VIII)


horoskop dla Lwa

Horoskop dla znaku Lwa : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop LEW na dziś, 25/09/2022

Miłość : twoje życie uczuciowe, zaniedbane od jakiegoś czasu, powróci na należne mu miejsce. Niespodziewane wydarzenie zmusi cię do przewartościowania priorytetów. Zrozumiesz co tak naprawdę jest dla ciebie ważne. Nie odsuwaj się od miłości dla wygody i spokoju ducha, bo żadne pieniądze nie zastąpią bliskiej osoby.

Dom : Będziesz mieć dziś skłonność do przesadnych zachowań. Od radości i śmiechu do żalu lub złości droga będzie krótka. Staraj się jakoś niwelować skoki ciśnienia i humoru, w przeciwnym razie twoje zachowanie może szybko stać się nieznośne dla otoczenia.

Praca : Nie owijaj w bawełnę jeśli masz coś przykrego lecz potrzebnego do przekazania, nawet jeśli nie chcesz urazić adresata cierpkiej uwagi. Grzecznie lecz jasno i stanowczo powiedz, co masz do powiedzenia, by nie tworzyć niedomówień. Wszystkim twoja szczerość powinna wyjść na dobre.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense