Horoskop LEW (23.VII - 22.VIII)


horoskop dla Lwa

Horoskop dla znaku Lwa : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop LEW na dziś, 08/08/2020

Miłość : Naładujcie baterie razem, ty i ktoś kogo kochasz, spacerując razem, lub też oddając się innej niezbyt intensywnej aktywności fizycznej. Przestańcie odprężać się, każde na własną rękę i ofiarujcie sobie kilka miłych chwil razem. Dobra restauracja, kino, wycieczka pozwoli wam oderwać się od problemów, które oddalaja was od siebie.

Dom : Choć czeka cię fizycznie wyczerpujący dzień, to samopoczucie będzie ci dziś dopisywać. Solidna dawka zdrowego zmęczenia to właśnie to, czego ci było potrzeba. Postaraj się by wysiłek fizyczny na stałe zagościł w twoim rozkładzie dnia a twój humor i forma poprawią się na dobre.

Praca : Już teraz możesz zakasać rękawy bo czeka cię nawał obowiązków, niektóre z nich nieprzewidziane. Na nic się zdadzą wysiłki by się przed nimi uchylić, inni mają cię na oku i nie pozwolą ci zaszyc się gdzieś w spokoju w celu przeczekania sytuacji.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies