Horoskop LEW (23.VII - 22.VIII)


horoskop dla Lwa

Horoskop dla znaku Lwa : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop LEW na dziś, 24/05/2022

Miłość : Chęć spędzenia czasu tylko we dwoje spadnie na was nagle. Pomysł romantycznej podróży, nawet krótkiej, doskonale odświeży i urozmaici wasz związek. Wybór miejsca podróży nie będzie łatwy w obliczu tylu kuszących ofert. Nie dajcie się nabrać na te, które obiecują zbyt wiele, w przeciwnym razie, zamiast romantycznych chwil, możecie przeżyć czwile grozy w niebezpiecznych miejscach lub w pokoju z widokiem na śmietnik zamiast oceanu.

Dom : Nie pogarszaj sytuacji, gdy poczujesz się sprowokowany przez osoby bez skrupułów, które nie darzą cię zbytnią sympatią i zrobią wszystko, by mieć ostatnie słowo. Zachowaj spokój i nie daj się wkręcić w grę, jaką ktoś stara ci się narzucić.

Praca : Nadszedł czas by chwycić byka za rogi i zabrać się za zadania, które do tej pory wydawały się być ponad twoje możliwości. Masz ku temu kompetencje. Jeśli trzeba, rozpisz sobie plan działania lub procedury i do dzieła!

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense