Horoskop LEW (23.VII - 22.VIII)


horoskop dla Lwa

Horoskop dla znaku Lwa : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop LEW na dziś, 27/09/2023

Miłość : Jeśli jesteś w związku, mniej romantyczne strony życia we dwoje dadzą ci się dziś poważnie we znaki. Będziesz musieć liczyć się ze zdaniem osoby, która dzieli twoje życie czy tego chcesz czy nie. Jeśli jesteś singlem, będziesz dziś cieszyć się, wręcz delektować swoją wolnością, patrząc jak inni mają ciężko z ich drugą połówką.

Dom : Dziś nie będziesz mieć żadnych skrupułów by ulec lekkiej skłonności do hipokryzji i mówić lub robić rzeczy, których inni od ciebie oczekują, byle tylko mieć święty spokój. Tak trzymaj, jeśli nie odbywa się to ze szkodą dla ciebie. Uważaj jednak by takie zachowanie nie weszło ci w krew.

Praca : Pamietaj by nie mieszać sfery zawodowej z prywatną. Wiadomo od dawna, że może to okazac się zgubne. Przynosząc twoje problemy zawodowe do domu dajesz pracy władzę nad całym swoim życiem. Pielęgnuj poletko, gdzie zawodowe problemy nie mają wstępu.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense