Horoskop LEW (23.VII - 22.VIII)


horoskop dla Lwa

Horoskop dla znaku Lwa : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop LEW na dziś, 01/02/2023

Miłość : Nieporozumienie, które wkradło się między ciebie a osobę, która jest ci droga doprowadzi do ostrej wymiany zdań. Skorzystaj z okazji, aby powiedzieć jej prosto w oczy, jednak spokojnie i z taktem co ci leży na sercu. Jeśli pozostawisz jakiekolwiek niedomówienie, może ono urosnąc do gigantycznych rozmiarów i mieć poważne konsekwencje.

Dom : Tryskać będziesz dziś energią do tego stopnia, że nie sprawi ci trudu zamknięcie spraw, które wloką się od dawna. Zapragniesz by w twoim otoczeniu zapanował porządek, oraz by ten ład przeniósł się na twoje osobiste sprawy.

Praca : Dobry rytm pracy pomoże ci pozbyć się stosów niewykonanych zadań zalegających twoje stanowisko. Odgruzowanie tego, co się nagromadziło od jakiegoś czasu, zajmie cię bez reszty.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense