Horoskop BYK (21.IV - 21.V)


horoskop dla Byka

Horoskop dla znaku Byka : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop BYK na dziś, 24/05/2022

Miłość : Jeśli ciężko ci dotrzymać kroku osobie, którą kochasz we wszystkich eskapadach, to najlepiej podaj prawdziwe przyczyny, zamiast ukrywać się za zmęczeniem lub nawracającymi bólami głowy. Jeśli nie dzielicie tych samych pasji, poszukajcie kompromisu zamiast się od siebie oddalać.

Dom : Spotkasz się z niespotykaną dotąd życzliwością ze strony osób, o których względy zabiegasz od dawna. Ta nagła zmiana w relacjach pozwoli ci nagromadzić pokłady pozytywnej energii. Nareszcie ktoś cię doceni.

Praca : Nie będziesz czuć się pewnie wykonując swoje obowiązki w niestabilnym klimacie w pracy. Ofiara nieporozumień i dwuznaczności, nie będziesz wiedzieć w którą stronę wiatr wieje. Podejmowanie jakichkolwiek decyzji w tych warunkach będzie katorgą.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense