Horoskop BYK (21.IV - 21.V)


horoskop dla Byka

Horoskop dla znaku Byka : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop BYK na dziś, 21/10/2018

Miłość : Ktoś, kogo kochasz daje ci dobre rady, które wolisz ignorować. Zwrócić większą uwagę na zdanie osoby, która dzieli twoje życie, nie tylko dlatego, że uczyni ją to szczęśliwą, ale również dlatego, że czasami zdarza się jej mieć rację.

Dom : Genialny pomysł zawita dziś w twej głowie. Szkoda byłoby żeby się zmarnował. Zapisz go i wciel w życie, jak tylko nadarzy się okazja. Jego realizacja może okazać się dość skomplikowana, ale na pewno spotka się z uznaniem otoczenia.

Praca : Ciężko ci będzie oderwać się od obowiązków zawodowych i chętnie przeniesiesz pewne zadania na grunt prywatny. Niestety takie postępowanie niekoniecznie dobrze odbije się na twoich relacjach z bliskimi. Staraj się zaprowadzić równowagę i sprawiedliwie dziel czas między pracę i dom.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies