Horoskop BYK (21.IV - 21.V)


horoskop dla Byka

Horoskop dla znaku Byka : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop BYK na dziś, 09/06/2023

Miłość : Jeśli Twojemu związkowi brakuje tchu, pomyśl jak go dotlenić zamiast szukać szczęścia gdzie indziej. Każda para ma czasem problemy, a życie to nie bajka. Dołóż starań by znowu między wami zaiskrzyło. Jeśli zarzucasz drugiej stronie brak weny i lenistwo, spróbuj wciągnąc ją we wspólną zabawę i pokaż, że warto się starać.

Dom : Wyjście poza przetarte szlaki pomoże ci rozwiązać problem, który cię trapi. Wyłącz konwencjonalne myślenie i wykaż się pomysłowością. Odrobina ryzyka nie zaszkodzi.

Praca : Podjęcie ryzyka i przejęcie inicjatywy, by przyspieszyć realizację zadań zespołowych, niekoniecznie spotka się z aprobatą innych osób. Zamiast wszystko przewracać do góry nogami, może najpierw skonsultuj swoje plany z szefostwem.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense