Horoskop SKORPION (24.X - 21.XI)


horoskop dla Skorpiona

Horoskop dla znaku Skorpiona : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop SKORPION na dziś, 21/10/2018

Miłość : Dzisiejszy dzień będzie pełen czułości. Pokaż osobie, którą kochasz, ile dla ciebie znaczy. Ostrożnie, niech to nie będzie zbyt nachalne. W przeciwnym razie jest ryzyko, że osiągniesz skutek odwrotny od zamierzonego.

Dom : Zadbaj o siebie, by bolączki fizyczne lub duchowe nie umniejszyły twojej sprawności. Nie rzucaj się tak w wir aktywności a pomyśl jak odciążyć twój napięty grafik, zlecając co tylko możesz do wykonania innym. Oszczędzaj się i pamiętaj, że niezastąpionymi przepełnione są cmentarze.

Praca : Praca nie dostarczy ci oczekiwanej satysfakcji, której będziesz szukać raczej w życiu osobistym. Nie będziesz mieć chęci na wychodzenie z jakąkolwiek inicjatywą, ograniczając się do wykonywania machinalnie swoich obowiązków. Spędzisz ten dzień na najniższych obrotach.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies