Horoskop SKORPION (24.X - 21.XI)


horoskop dla Skorpiona

Horoskop dla znaku Skorpiona : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop SKORPION na dziś, 01/02/2023

Miłość : Ktoś niezręcznie i niezbyt dyskretne wysyła do ciebie sygnały i pragnie przyciągnąć twoją uwagę. Te próby mogą nie dać ci do myślenia, ponieważ emanują od kogoś, kto nie pasuje do twojego ideału. Nie odmawiaj sobie możliwości poznania tej osoby bliżej, daj jej szansę. Być może mile cię zaskoczy. Pamiętaj że najważniejsze jest niewidzialne dla oka, nawet jeśli na pierwszy rzut oka czyjaś uroda odbiega od wymarzonego ideału.

Dom : Twój umysł będzie zdolny dziś by dokonać podsumowania twoich wydatków i zakupów. Przy odrobinie dobrej woli zdasz sobie sprawę, że niektóre z nich są całkowicie zbędne i rezygnacja z nich uzdrowiłaby w znacznym stopniu twój domowy budżet.

Praca : Podjęta przez ciebie inicjatywa zostanie zauważona i doceniona przez hierarchię. Teraz tylko wystarczy dobrze to rozegrać kiedy nadarzy się okazja, by sięgnąć po wyższe, lepiej płatne stanowisko. Rób tak dalej a twoje wysiłki zostaną ci niedługo wynagrodzone.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense