Horoskop SKORPION (24.X - 21.XI)


horoskop dla Skorpiona

Horoskop dla znaku Skorpiona : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop SKORPION na dziś, 24/01/2019

Miłość : Dzień minie pod znakiem romantyzmu i słodyczy. Będziesz otrzymywać dowody zainteresowania ze strony osoby, która skradła twoje serce. To będzie miodem na twoją duszę, jeśli ogarniały cię wątpliwości co do sensu ciągnięcia tej znajomości.

Dom : Będziesz dziś mieć potrzebę odcięcia się od świata i stworzenia wokół siebie bezpiecznego kokonu by odseparować się od problemów, które trapią ciebie lub twoich bliskich. Chowanie głowy w piasek na wiele się jednak nie zda, bo kłopoty wrócą jak bumerang, jeśli ktoś się z nimi definitywnie nie rozprawi.

Praca : Ograniczenia we wprowadzaniu w czyn twoich własnych wizji stanbowiska przyczynią się do wzrostu frustracji i zniechęcenia. Męką będzie dla ciebie musieć robić rzeczy w sposób, który według ciebie może zostać łatwo usprawniony.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies