Horoskop SKORPION (24.X - 21.XI)


horoskop dla Skorpiona

Horoskop dla znaku Skorpiona : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop SKORPION na dziś, 25/09/2022

Miłość : Czułość i delikatność osoby ci bliskiej będzie kojącym balsamem dla twojego serca. Jeśli jesteś singlem, twoja bratnia dusza czeka na ciebie gdzieś za rogiem i uczyni niebawem hałaśliwe wejście w twoje życie. Możesz nawet natknąć się na nią dzisiaj. Przyjrzyj się bliżej tym, którzy nie wyróżniają się zbytnią dyskrecją. Za ich głośną fasadą kryje się może ktoś nieśmiały i wrażliwy.

Dom : Samopoczucie nie dopisze ci dziś bez wyraźnej przyczyny. Wewnętrzne napięcie rosnąć będzie by wreszcie szukać ujścia u schyłku dnia. Uważaj, bo może dojść do sprzeczki bez konkretnego powodu z kimś, kto się akurat nawinie. Na szczęście będzie to stan przejściowy, który nijak nie wpłynie na Twoją psyche w kolejnych dniach.

Praca : Sytuacja zmusi cię by ostudzić nadzieje, jeśli już widzisz siebie na lepszym stanowisku. Odrobina racjonalnych argumentów nie zaszkodzi. Nie od razu Kraków zbudowano, a na sukces trzeba sobie zasłużyć.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense