Horoskop SKORPION (24.X - 21.XI)


horoskop dla Skorpiona

Horoskop dla znaku Skorpiona : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop SKORPION na dziś, 09/06/2023

Miłość : Jeśli widzisz wokół siebie nową twarz, która zasługuje na uwagę, nie spiesz się, aby okazać jej swoje zainteresowanie. Pokręć się wokół i spokojnie zbierz informacje o tym co ją interesuje, czego nie trawi etc, które pozwolą ci zarzucić sieć i skutecznie przyciągnąć tę osobę do siebie.

Dom : Będzie ci dziś trudno oddzielić sprawy prywatne od zawodowych. Ktoś poprosi cię o przysługę, którą oddasz z niechęcią lub też postarasz się od niej wykręcić. Ta druga opcja będzie dla ciebie bezpieczniejsza. Staraj się nie robić rzeczy nie po twojej myśli.

Praca : Stres ostatnich dni sprawi, że twoje samopoczucie zacznie spadać. Weź się w garść i pomyśl jak odciążyć twój grafik tak, by się dopinał. Być może ktoś inny mógłby przejąć część twoich obowiązków pod twoim czujnym okiem?

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense