Horoskop KOZIOROŻEC (22.XII - 19.I)


horoskop dla koziorozca

Horoskop dla znaku Koziorożca : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop KOZIOROŻEC na dziś, 24/05/2022

Miłość : Romantyczny wieczór spędzony we dwoje pozwoli podsycić pożądanie i wzajemną ciekawość. Wyjście do restauracji, na romantyczny spacer, do kina lub na koncert lub inne wydarzenie kulturalne da ci okazję pokazać, jak czas spędzony z osobą, którą kochasz wspaniale wpływa na ciebie.

Dom : Głową muru nie przebijesz, pamiętaj o tym szczególnie dziś. Zamiast starać się na siłę przezwyciężyć jakąś przeszkodę, która hamuje realizację twoich planów, po prostu zastanów się jak ją obejść. Wykaż się pomysłowością.

Praca : Pamiętaj o istnieniu telefonu przy załatwianiu wielu spraw. Lata, gdy wszędzie trzeba było pofatygować się osobiście dawno minęły. To pomoże ci zaoszczędzić cenny czas. Pamiętaj też że uśmiech „słychać”nawet przez telefon i często więcej zdziałasz wzbudzając sympatię niż niechęć.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense