Horoskop KOZIOROŻEC (22.XII - 19.I)


horoskop dla koziorozca

Horoskop dla znaku Koziorożca : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop KOZIOROŻEC na dziś, 08/06/2023

Miłość : Trzeba ci będzie pokazać ukochanej osobie, że potrafisz zadbać o domowe ognisko i ciepłą, serdeczną atmosferę. Ten talent pomoże ci zjendać ją do siebie. Tradycyjne wartości nadal są poszukiwane i ktoś, kto wie, jak posługiwać się swoimi dwoma rękami gdzie indziej niż w pracy, jest zawsze mile widziany.

Dom : Nadzszedł czas by pomyśleć jak rozładować rosnące napięcie inaczej niż wybuchając jak wulkan. Nerwy zjadają cię od środka. Pomyśl o aktywności fizycznej, która sprawiałaby ci przyjemność i pozwalała ewakuować stres, który gromadzi się w tobie dzień za dniem.

Praca : Nie ma nic lepszego by ukoić skołatane nerwy i wyładować stres, jak trochę zdrowego wysiłku fizycznego. Korzystaj z każdej nadarzającej się okazji by rozprostować kości. Zamiast windy wybierz schody, jeśli wracasz do domu komunikacją miejską, przejdź pieszo jeden lub dwa przystanki... Dotleń się!

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense