Horoskop KOZIOROŻEC (22.XII - 19.I)


horoskop dla koziorozca

Horoskop dla znaku Koziorożca : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop KOZIOROŻEC na dziś, 08/08/2020

Miłość : Będziesz dziś starać się cofnąć czas, ale nic z tego nie wyjdzie. Co się stało, to się nie odstanie. To co zostało powiedziane pozostanie na zawsze wyryte w pamięci. Słowa ranią więcej niż nóż. Nieważne, pozwól czasowi zaleczyć rany. Nadejdzie dzień, gdy wszystko pójdzie w zapomnienie. Może jeszcze będzie tak dobrze jak było kiedyś...

Dom : Dziś dołożysz wszelkich starań by pozostać sobą, podczas gdy inni chętnie wtłoczyliby cię w odpowiednie, wygodne dla nich ramy. Nie daj ograbić się z własnej osobowości i broń świętego prawa do stanowienia o sobie. Nikt za ciebie życia nie przeżyje.

Praca : Pragniesz dalej się rozwijać, ale nie nadarza się żadna okazja aby móc się wykazać. Zamiast rozkładać ręce i czekać aż zrobi się samo, pomyśl nad usprawnieniem wykonywanych obowiązków. Zawsze coś można ulepszyć. Nie bój się wykazać inicjatywą.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies