Horoskop KOZIOROŻEC (22.XII - 19.I)


horoskop dla koziorozca

Horoskop dla znaku Koziorożca : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop KOZIOROŻEC na dziś, 05/12/2021

Miłość : Poczujesz jak rosną ci skrzydła. Bieżące zobowiązania mogą na tym stracić, gdyż poczujesz, że wszystko jest możliwe. Pragnienie nowych podbojów pchnie cię w miejsca, gdzie masz szanse spotkać kogoś, kto w pełni zaspokoi twoje oczekiwania. Żyje się tylko raz i ta myśl właśnie chyba dotarła do ciebie dobitnie.

Dom : Nareszcie uda ci się utrzeć nosa osobie, która nie przegapi żadnej okazji by czynić ci cierpkie uwagi i wprawić cię w zakłopotanie, pod przykrywką dobrych rad. Twoja z pozoru niewinna uwaga pójdzie temu komuś w pięty i odbierze na jakiś czas ochotę na wtrącanie się w nie swoje sprawy.

Praca : Złota myśl przemknie przez twój umysł i pozwoli znaleźć rozwiązanie problemu, który kosztuje cię obecnie sporo nerwów i wysiłku. Twoja powysłowość powinna zostać doceniona przez zwierzchnictwo.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies