Horoskop KOZIOROŻEC (22.XII - 19.I)


horoskop dla koziorozca

Horoskop dla znaku Koziorożca : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop KOZIOROŻEC na dziś, 25/09/2022

Miłość : Możliwe będą napięcia w relacji z powodu różnicy zdań w ważnej sprawie. Postarajcie się wypracować kompromis, tak, by żadna ze stron nie czuła się pokrzywdzona. Jeśli jesteś singlem, unikaj toksycznych znajomości, które do niczego dobrego nie doprowadzą a mogą na długo skomplikować ci życie.

Dom : Poczucie wypalenia ogarnie cię i wtrąci w ponure myśli. Nie będzie ci do śmiechu. Bliscy będą musieli uzbroić się w cierpliwość, by znów zobaczyć cię jak dawniej. Z pozoru banalne wydarzenie pomoże ci na nowo odkryć sens tego co robisz.

Praca : Wygłaszanie negatywnych opinii o firmie, w której pracujesz, nie odbije się pozytywnie na twojej karierze. Jeśli w jakiś sposób praca w tym miejscu nie odpowiada ci, bądź w zgodzie z sobą i poszukaj stanowiska gdzie indziej.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense