Horoskop WAGA (23.IX - 23.X)


horoskop dla Wagi

Horoskop dla znaku Wagi : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop WAGA na dziś, 24/05/2022

Miłość : Jeśli zdarzyło ci się zadać ból osobie, którą kochasz, wszystko będzie ci odpuszczone. Jednak pozostanie gorzki smak tego, co się stało a czego nie można cofnąć. Postaraj się wynagrodzić komuś kogo kochasz twoje karygodne zachowanie i głeboko zastanów się przed dokonaniem tego samego błędu. Wiesz już, że nie warto.

Dom : Komuś dzisiaj podpadniesz za sprawą swojego ironicznego poczucia humoru. Nie każy lubi te klimtaty ni to by się z niego naśmiewać. Spróbuj z innej beczki i postaw na autoironię, zamiast z innych, śmiej się z siebie.

Praca : Nie pozwól by pod byle jakim pretekstem zrzucono na ciebie wszystkie te obowiązki, których nie chce podjąć się nikt inny. Nie bój się przypomnieć, kto za ich wykonanie dostaje pieniądze.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense