Horoskop WAGA (23.IX - 23.X)


horoskop dla Wagi

Horoskop dla znaku Wagi : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop WAGA na dziś, 09/06/2023

Miłość : Niestety ale jest ryzyko, że spotkasz się z odmową ze strony osoby, która wzbudziła twoje zainteresowanie. Nie rozpaczaj, idź do przodu i odnów po prostu swoją propozycję w niedalekiej przyszłości. Są tacy, którzy potrzebują więcej czasu, aby przekonać się że warto. Nie spiesz się, bo twoje naleganie może spowodować chęć ucieczki.

Dom : Odczujesz dziś zdolność do wielkiego współczucia czy to wobec bliskich ci osób, które cierpią, czy też wobec obcych, którym się nie powiodło. Fala empatii nie pozwoli ci dziś myślec o sobie i własnych problemach. Dzięki temu wracając do domu docenisz to co masz.

Praca : Dzień szykuje się spokojny. Docenisz brak niespodzianek. Z przyjemnością oddasz się rutynowym obowiązkom i bezproblemowo dotrwasz do końca dnia. Uśmiech nie powinien schodzić ci z twarzy.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense