Horoskop WAGA (23.IX - 23.X)


horoskop dla Wagi

Horoskop dla znaku Wagi : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop WAGA na dziś, 19/09/2018

Miłość : Chęć radykalnych zmian skłoni cię do podjęcia drastycznych kroków, nie do końca przemyślanych. Postaraj się nie wylać dziecka z kąpielą, bo przecież nie o to ci chodzi.

Dom : Nie staraj się za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagi. Nie wychodź przed szereg i wykaż się skromnością. Egocentryzm i zbytnia pewność siebie nie przysporzą ci dziś sympatyków. Niektórzy tylko czekają na odpowiednią okazję by przytrzeć ci nosa.

Praca : Dzisiaj ktoś będzie próbował wywrzeć na tobie presję, by z twoją pomocą osiągnąć zamierzony cel. Nie musisz się poddawać i wykonywać bezwolnie czegoś, co niekoniecznie jest w twoim interesie.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies