Horoskop WAGA (23.IX - 23.X)


horoskop dla Wagi

Horoskop dla znaku Wagi : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop WAGA na dziś, 05/12/2021

Miłość : Pewne okoliczności sprawią, że będziesz mieć twardy orzech do zgryzienia : nadal angażować się w relację lub odwrócić się na pięcie i odejść w siną dal. Usiądź z kartką papieru i rozpisz plusy i minusy każdej z tych opcji. Wybór należy do ciebie, nikt nie przeżyje za ciebie twojego życia.

Dom : Doskwierać ci dziś może poczucie osamotnienia. Będziesz mieć nieodparte wrażenie, że nikt cię nie rozumie. Bądź bardziej wyrozumiały dla innych i nie stawiaj im zbyt wysokiej poprzeczki. Nikt nie siedzi w twojej głowie. Najlepiej ująć w słowa to co cię gnębi i skierować je do właściwej osoby.

Praca : W pracy nikt nie może być niezastąpiony. Dzielenie się wiedzą jest obowiązkiem pracownika. Postaraj się by w twojej pracy też tak było. Unikniesz w ten sposób przykrych niespodzianek, gdy jakiś wszystkowiedzący zamarzy o innej karierze. By jego wiedza nie odeszła razem z nim, pomyśl o spisaniu procedur.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies