Horoskop WAGA (23.IX - 23.X)


horoskop dla Wagi

Horoskop dla znaku Wagi : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop WAGA na dziś, 01/02/2023

Miłość : Jeśli nosisz się z zamiarem odejścia, dziś jak nigdy będziesz mieć pewność, że to właściwy krok. Nie przeciągaj sprawy i nie rób komuś fałszywych nadziei. Zdobądź się na szczerą rozmowę, starając się jednak nie ranić zbytnio drugiej strony. Wybierz na to jakieś neutralne miejsce.

Dom : Czujność w relacjach z innymi ci nie zaszkodzi. Nie wszyscy chcą twojego dobra, niektórzy szukają tylko jak załatwić twoimi rękami własne interesy. Nie otwieraj się przed wszystkimi, starannie dobieraj powierników, jeśli nie chcesz by twoimi tajemnicami żyła cała okolica.

Praca : Będziesz mieć dziś tendencję by brać wszystkie uwagi zbyt dosłownie, niepotrzebnie się przy tym denerwując. Więcej dystansu do siebie i tego co robisz ci nie zaszkodzi. Nie trać energii na walkę z wiatrakami.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense