Horoskop WAGA (23.IX - 23.X)


horoskop dla Wagi

Horoskop dla znaku Wagi : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop WAGA na dziś, 23/01/2018

Miłość : Silna chęć flirtu pozwoli ci zebrać się na odwagę i zbliżyć do osoby, która onieśmielała cię do tej pory. Postaraj się by twoje poczynania nie nabrały charakteru manewrów wojskowych. Lekkość i dowcip będą najlepszą taktyką. Już niedługo będziecie gruchać jak dwa gołąbki.

Dom : Przyjemnie ci dziś będzie zanurzyć się we wspomnieniach i nostalgii. Z czułością przywołasz minione chwile, które dostraczyły ci tyle radości. Nie będziesz mieć głowy do tego, by myśleć o jutrze. Odłóż to na odpowiedniejszy moment. Dziś czas na wspominki.

Praca : Może czas odważyć się powiedzieć czego oczekujesz, jeśli chodzi o twoją niedaleką przyszłość zawodową. Zrób bilans twoich kompetencji i odpowiedz sobie na pytanie czy aby wszyskie z nich wykorzystujesz, oraz które z nich masz zamiar rozwijać.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies