Horoskop PANNA (23.VIII - 22.IX)


horoskop dla Panny

Horoskop dla znaku Panny : Twój horoskop odsłania prognozy na jutro w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop PANNA na jutro, 23/03/2023

Miłość : Niewinne posunięcie osoby, która skradła twoje serce może wzbudzić w tobie niekontrolowany wybuch zazdrości. Możesz mieć problem z wytłumaczeniem o co ci tak naprawdę chodzi, ale tym nie mniej zaufaj swojej intuicji. Przede wszystkim nie histeryzuj, lecz już na spokojnie przeanalizuj całą sytuację a jeśli trzeba, zdwój czujność w przyszłości.

Dom : Napięcie i wątpliwości, które ci towarzyszą, nie dadzą ci spokoju nawet dzisiaj. Zrelaksuj się myśląc o rzeczach przyjemnych i odpręż się w końcu. Rozwiązanie twoich problemów być może przyjdzie samo.

Praca : Nie baw się w fałszywą skromność i mów głośno i wyraźnie o swoich osiągnięciach tak, by wieść o nich dotarła do właściwego ucha. W przeciwnym razie ryzykujesz, że kto inny je sobie przywłaszczy i przedstawi jako swoje, zbierając po drodze pochwały i nie tylko.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense