Horoskop WODNIK (20.I - 18.II)


horoskop dla Wodnika

Horoskop dla znaku Wodnika : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop WODNIK na dziś, 19/09/2018

Miłość : Atmosfera wokół ciebie będzie dziś upalna. Temperatura w głębi twojego serca dosięgnie zenitu, emocje będą w stanie wrzenia. Być może spędziśz ten dzień w objęciach frustracji, spowodowanej niemożnością wyznania tego co czujesz. Późne popołudnie powinno przynieść ulgę.

Dom : Twój stan psychiczny nie będzie dziś w szczytowej formie, unikaj więc konfrontacji i staraj się wyciszyć. Wrócisz do ataku, gdy odzyskasz równowagę. Pozwól sobie na krótkie zawieszenie broni. Jeśli wybierasz się w drogę, odpocznij i odstaw trunki, bo tym razem potrzebna ci będzie pełna koncentracja.

Praca : Potrzeba ci będzie trochę czasu by zaznajomić się z nowymi zadaniami lub przepisami, jakie ujrzały światło dzienne w twoim bezpośrednim otoczeniu. Postaraj się je zrozumieć i zaakceptować, nawet jeśli na razie nie dostrzegasz ich sensu i znaczenia.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies