Horoskop WODNIK (20.I - 18.II)


horoskop dla Wodnika

Horoskop dla znaku Wodnika : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop WODNIK na dziś, 24/05/2022

Miłość : Posłuchaj swojego wewnętrznego głosu, jeśli masz ważną decyzję przed sobą, dotyczącą ukochanej osoby i ewentualnego prezentu, który zamierzasz ofiarować. Zdaj się na swój instynkt jeśli nie znasz wystarczająco jej gustów. W przeciwnym razie narazisz się na klapę, nawet jeśli wydasz sporą sumę.

Dom : Pokusa, by ulżyć sobie i wyładować nerwy i frustracje na przypadkowej ofierze będzie dziś bardzo silna. Bez wątpienia zaraz po całej akcji poczujesz się lepiej, ale jest ryzyko, że po zastanowieniu ogarną cię wyrzuty sumienia. Nie trać sił na niepotrzebne starcia, tylko zbierz się na odwagę i wylej żale na właściwą osobę.

Praca : Nawet jeśli na co dzień spotykasz się w pracy z zaciętą rywalizacją, nie znaczy to, że nie możesz zawrzeć interesujących i wartościowych znajomości, które warto przenieść na grunt prywatny. Nie skreślaj z góry ludzi, z którymi pracujesz, w pracy też mogą rodzić się przyjaźnie na całe życie.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense