Horoskop WODNIK (20.I - 18.II)


horoskop dla Wodnika

Horoskop dla znaku Wodnika : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop WODNIK na dziś, 23/01/2018

Miłość : Zaskocz osobę, którą kochasz, znajdując dla niej czas. Okaż zainteresowanie jej sprawami i towarzysz jej w zajęciach, które lubi. Pokaż, że możliwe jest między wami nawiązanie nici porozumienia. Nie pozwól byście się od siebie oddalali.

Dom : Ktoś będzie ci czynił gorzkie wymówki, co nie wywoła u ciebie skruchy. Tkwisz bowiem w przekonaniu o słuszności swoich racji. Nie daj się więc zwieść rzewnym opowieściom i wpędzić w poczucie winy. Tkwij mocno w podjętych postanowieniach, nawet jeśli nie są po myśli bliskiej ci osoby.

Praca : Powieje nudą, rutyna da ci się we znaki. Może to tylko chwilowe zniechęcenie, a może czas zacząć rozglądać się za czymś innym. Tylko ty możesz odpowiedzieć sobie na to pytanie.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies