Horoskop WODNIK (20.I - 18.II)


horoskop dla Wodnika

Horoskop dla znaku Wodnika : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop WODNIK na dziś, 01/02/2023

Miłość : Daj sobie spokój i przestań porównywać się do byłych osoby, z którą jestes w związku. Jeśli jesteście razem to dlatego, że wybór padł na ciebie a nie dlatego że akurat ktoś się komuś napatoczył. Ważne są twoje zalety, twoja osobowość, twoja miłość. Nie zamęczaj nikogo swoimi obawami bo takie zachowanie potrafi skutecznie obrzydzić i stłamśić największe uczucie.

Dom : Dziś bardziej będzie się liczyć dla ciebie przyjemność niż rozsądek. Czas na małe szaleństwa, które pozwolą zaleczyć niedawne frustracje. Pofolguj więc sobie bez popadania w skrajności.

Praca : Nie narażaj się hierarchii i nie nadstawiaj karku za kogoś, kto nie zrobiłby tego samego dla ciebie. Pozwól innym ponieść odpowiedzialność za swoje błędy. Pomoże im to wydorośleć i wziąć się w garść.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense