Horoskop RAK (21.VI - 22.VII)


horoskop dla Raka

Horoskop dla znaku Raka : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop RAK na dziś, 23/01/2018

Miłość : Twoja okresowa nieśmiałość zniknie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki na widok pięknych oczu kogoś, kto świeżo dołączył do twojego kręgu kolegów lub przyjaciół. Nie pozwól by zainteresowanie z twojej strony było zbyt widoczne. Trochę chłodu i tajemnicy sprawi, że zaintrygujesz i ten ktoś instynktownie będzie pragnął nawiązać z tobą kontakt.

Dom : Możesz spędzić ten dzień w oparach goryczy i żalu, rozpamiętując porażki i rozdrapując rany, ale możesz też wziąć się w garść i ruszyć do przodu, by błędy przekuć w zwycięstwo. Wystarczy tylko wyciągnąć z nich właściwe wnioski. Do dzieła! Wybór należy do ciebie.

Praca : Będzie ci trzeba pochylić się nad liczbami. Nie uciekniesz od tego. Ktoś ma nadzieję, że nie umiesz liczyć lub że nie zauważysz dość istotnych zmian, jeśli chodzi o cyfry. Zdwój czujność i nie daj się nabrać.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies