Horoskop RAK (21.VI - 22.VII)


horoskop dla Raka

Horoskop dla znaku Raka : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop RAK na dziś, 09/06/2023

Miłość : Dzień dzisiejszy będzie poświęcony przyjemnościom, jeśli zadasz sobie trud, aby znaleźć się w odpowiednim gronie. Pomyśl o pięknym otoczeniu, w którym uczucia i pozytywne emocje mogłyby się rozwinąć. Sięgnij do portfela, jeśli będzie to konieczne, aby zaprezentować się w jak najlepszym świetle. Uruchom serce i wyobraźnię.

Dom : Dziś ogarnie cię spokój taki, że nikt i nic nie będzie w stanie wytrącić cię z równowagi. Nawet jeśli zwali się na twoją głowę kataklizm w postaci rozwścieczonego szefa, nie pozwól by to zmąciło twoje skupienie. Nerwy nic tu nie pomogą. Tylko spokój będzie mógł cię uratować.

Praca : Twoja motywacja sięgnie zenitu i potraktujesz swoją pracę i zadania z nią związane wyjątkowo poważnie. Nic nie stanie na przeszkodzie zrealizowania oczekiwań, jakie przed tobą postawiono. Twoja gorliwość zostanie doceniona prędzej czy później, jeśli pokażesz na co cię stać.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense