Horoskop RAK (21.VI - 22.VII)


horoskop dla Raka

Horoskop dla znaku Raka : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop RAK na dziś, 25/09/2022

Miłość : Wspaniałe chwile spędzone z osobą, którą kochasz będą balsamem na twoje obolałe niegdyś serce. Zapomnisz o wszystkich przykrościach, które cię kiedyś spotkały. Podziękuj niebiosom za ten dar.

Dom : Odczujesz potrzebę wycofania się na bezpieczną pozycję. Masz dość nadstawiania karku za kogoś, kto nawet nie potrafi okazać wdzięczności. Daj innym prawo do błędów, niech ich konsekwencje odczują na własnej skórze. Ta nagła zmiana może bardzo korzystnie wpłynąć na ich poczucie odpowiedzialności.

Praca : Pamiętaj, że za niewdzięczność się płaci, zazwyczaj prędzej czy później. Nie odwracaj się plecami do kogoś, kto pomógł ci w przeszłości wyjść z opresji lub pchnął na nowe tory twoją karierę.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense