Horoskop RAK (21.VI - 22.VII)


horoskop dla Raka

Horoskop dla znaku Raka : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop RAK na dziś, 01/02/2023

Miłość : Pewne okoliczności sprawią, że zrozumiesz iż powierzchowne relacje to strata czasu i zapragniesz czegoś głębokiego i trwałego. Szukaj kogoś, kto podziela twoje ideały i zrozumie co jest dla ciebie ważne. Nie zwracaj aż tak wielkiej uwagi na wygląd zewnętrzny bo nie to się liczy, jeśli chodzi o wzajemne zrozumienie w związku, który ma szansę zdać próbę czasu.

Dom : Nadzszedł czas by przejść do działania. Koniec rozmyślań, wahań i gdybania. Będziesz mieć nieodpartą ochotę by rzucić się w wir pracy i wreszcie zrealizować plany, które kiełkują w tobie od dawna. Bacz, by nie był to słomiany zapał.

Praca : Uważaj, jeśli prowadzisz własną działalność. Musisz liczyć się z nieprzewidzianymi kosztami związanymi z awarią sprzętu, typu komputer, drukarka, czy nawet samochód. Jeśli jesteś na etacie, niestety premia nie będzie miłym zaskoczeniem.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense