Horoskop STRZELEC (22.XI - 21.XII)


horoskop dla Strzelca

Horoskop dla znaku Strzelca : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop STRZELEC na dziś, 08/06/2023

Miłość : Trudno ci będzie dopuścić do siebie prawdę o swoich uczuciach. Radość będzie mieszać się z niedowierzaniem. To znamienne uczucie motyli w brzuchu w obecności kogoś, na kim ci zależy będzie wyznaniem rodzącej się miłości.

Dom : Pustki na koncie mogą negatywnie wpłynąć na Twoje samopoczucie. Zamiast użalać się nad sobą, rusz głową i pomyśl jak ogarnąć domowy budżet eliminując zbędne wydatki. Nie wszystko musisz mieć, to po pierwsze. Po drugie, zastanów się czy aby nie przepłacasz za pewne rzeczy.

Praca : Skrupulatnie i sumiennie dokończysz rozpoczętą pracę. Nikt i nic nie stanie ci na przeszkodzie by wszystko dopiąć na ostatni guzik. Twoja wzorowa postawa zostanie zauważona i pozytywnie odbije się na twoich kontaktach profesjonalnych.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense