Horoskop STRZELEC (22.XI - 21.XII)


horoskop dla Strzelca

Horoskop dla znaku Strzelca : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop STRZELEC na dziś, 01/02/2023

Miłość : Chwalenie się wyimaginowanymi wyczynami, jeśli chcesz zaimponować drogiej sercu osobie, nie będzie najlepszą techniką uwodzenia. Bądź sobą ! W ten sposób wydasz się być osobą dużo bardziej przyjazną i dostępną. Jeśli masz poczucie humoru, jest szansa, że właśnie nim przyciągniesz uwagę i zjednasz sobie względy osoby, o która zabiegasz.

Dom : Nabierzesz chęci by wziąć byka za rogi, widząc jak bardzo niektóre osoby są bezczynne lub bezsilne. Nie ulegaj pokusie by wszystko zrobic za innych. Daj wędkę, nie rybę. Wesprzyj ale nie wyręczaj.

Praca : Okres nudy i stagnacji odejdzie w niepamięć. Powróci twoja motywacja do pracy a z nią ciekawe pomysły. Weź sprawy w swoie ręce i postaraj się by interesujące cię zadania znalazły się w twoim grafiku. Porozmawiaj z właściwą osobą o twoich kompetencjach i gotowości podjęcia się pewnych zadań.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense