Horoskop STRZELEC (22.XI - 21.XII)


horoskop dla Strzelca

Horoskop dla znaku Strzelca : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop STRZELEC na dziś, 23/01/2018

Miłość : Ku twojemu zaskoczeniu odbierzesz sygnały świadczące o tym, że ktoś cię kocha skrycie i przyjmiesz tę wiadomość ze sporym niedowierzaniem. Jeśli jest to ktoś, kto jest w kręgu twoich zainteresowań, zbierz się na odwagę i zrób niewinny pierwszy krok, by przełamać lody.

Dom : Brak empatii ze strony twoich bliskich może sprawić, że wpadniesz w złość lub ogarnie cię smutek. Będziesz mieć wrażenie, że dajesz, nic lub niewiele otrzymując wzamian. Naucz się wyrażać jasno swoje oczekiwania wobec otoczenia a poczujesz się lepiej.

Praca : Nie rozkładaj rąk na widok pierwszych przeciwności, jeśli zamierzasz coś zmienić na lepsze w toim życiu zawodowym. Wytrwałość okaże się tu ważniejsza nawet od talentu.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies