Horoskop STRZELEC (22.XI - 21.XII)


horoskop dla Strzelca

Horoskop dla znaku Strzelca : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop STRZELEC na dziś, 26/08/2019

Miłość : Nie licz na telepatię, jeśli chcesz przekazać co ci leży na sercu osobie zainteresowanej. Mów otwarcie i wyraźnie ujmuj w słowa swoje oczekiwania. Jeśli nie zrobisz tego, długo możesz czekać na to by twoje pragnienia się spełniły. Skuteczna komunikacja jest podstawą każdej zdrowej relacji.

Dom : Twój dzień będzie dziś wlókł się niemiłosiernie. Rozkojarzenie i brak koncentracji sprawią, że nawet najdrobniejszą rzecz będziesz robić dłużej niż zazwyczaj. Jeśli nie możesz się skupić na trudnych sprawach, po prostu odłóż je na odpowiedni moment.

Praca : Nie odkładaj ważnych spraw na ostatnią chwilę, bo może się okazać, że nieprzewidziana sytuacja uniemożliwi ci dokończenie zadania, jakie ci powierzono. Pretensje będziesz mieć wtedy tylko do siebie i nikt nie będzie słuchał twoich tłumaczeń.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies