Horoskop STRZELEC (22.XI - 21.XII)


horoskop dla Strzelca

Horoskop dla znaku Strzelca : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop STRZELEC na dziś, 05/12/2021

Miłość : Niespodziewane spotkanie będzie miało wszelkie szanse by przekształcić się w randkę, jeśli odsuniesz swoje uprzedzenia na bok. Odkryj nowe możliwości u boku kogoś, na kogo normalnie nie zwracasz uwagi. Warto czasem zbadać nieprzetarte szlaki, nie zadając sobie zbyt wielu pytań.

Dom : Wychodzenie z inicjatywą nie wyjdzie ci dziś na dobre. Powstrzymaj się od wyręczania innych w ich obowiązkach, jak i od dawania dobrych rad, bo może się to obrócić przeciwko tobie i skończyć na pretensjach ze strony tych, którzy otrzymali twoją pomoc.

Praca : Uzyskasz cenne wsparcie w osobie kogoś, kto nie wydawał ci się do tej pory szczególnie życzliwy. Warto czasem zmienić zdanie o kimś i nie opierać się nieodmiennie na pierwszym wrażeniu, jeśli pojawią się nowe okoliczności.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies