Horoskop STRZELEC (22.XI - 21.XII)


horoskop dla Strzelca

Horoskop dla znaku Strzelca : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop STRZELEC na dziś, 19/09/2018

Miłość : Porzuć gry losowe i bardziej zaangażuj się w poszukiwanie miłości. Pieniądze szczęścia nie dają i jak przychodzą tak odchodzą. Jeśli cieszysz się szczęściem w miłości, postaraj się zrobić wszystko, by to szczęście trwało. Satysfakcja w związku jest niezmiernie ważna. Nie przysypiaj na laurach. Podsycaj ogień a nie rozglądaj się na boki.

Dom : Lepsza organizacja pozwoli ci zrobić więcej i lepiej. Nie wahaj się zmienić dotychczasowe priorytety i ułożyć plan działania, zamiast bez zastanowienia rzucać się w wir pracy. Jeśli tego nie zrobisz, jest ryzyko, że będą potrzebne poprawki.

Praca : Twoja kariera powinna nabrać niezłego przyspieszenia, jeśli tylko jakiś pociotek szefostwa nie pokrzyżuje twoich planów. Podkreślaj na każdym kroku swoje kompetencje, tak, by nikt nie zapomniał, że to ty najbardziej nadajesz się do tego by piąć się w górę.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies