Horoskop STRZELEC (22.XI - 21.XII)


horoskop dla Strzelca

Horoskop dla znaku Strzelca : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop STRZELEC na dziś, 24/05/2022

Miłość : Skup się na osobie, która jest ci najbliższa i nie staraj się łapać kilku srok za ogon bo może się okazać że zostaniesz z pustymi rękami. Odstaw na boczny tor mniej ważne relacje i postaraj się być na tę chwilę zawsze obecna dla tej najważniejszej osoby z którą planujesz przyszłość. Dobrze na tym wyjdziesz.

Dom : Nie rób dziś nic poza tym co do ciebie należy. Wyręczając ciągle innych z ich obowiązków sprawiasz, że tracą ochotę na samodzielność i składają na twoje barki coraz większe ciężary. Czas, by uzdrowić sytuację i na nowo rozdzielić obowiązki.

Praca : Bycie wrednym i kłótliwym nie przysporzy ci sympatii kolegów i nie pomoże ci budować pozytywnej opinii w środowisku zawodowym. Pamiętaj o tym, zanim bezpodstawnie skrytykujesz kogoś.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense