Horoskop BLIŹNIĘTA (22.V - 20.VI)


horoskop dla bliźniąt

Horoskop dla znaku Bliźniąt : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop BLIŹNIĘTA na dziś, 05/12/2021

Miłość : Dziś nasunie ci się do głowy niemało pytań o przyszłość swojego związku i kierunku, w którym podąża. Jeśli jesteś singlem, dzień będzie dla ciebie pomyślny. Jest spora sznasa, że spotkasz kogoś interesującego, kto zwróci na ciebie uwagę.

Dom : Zasługujesz na pełen relaks, z dala od wartkiego nurtu ostatnich wydarzeń. Postaraj się o to by zerwać z rutyną i znaleźć chwile tylko dla siebie. Potrzebujesz ciszy i skupienia, by pielęgnować swoją wewnętrzną równowagę.

Praca : Uważaj by nie narażać się niepotrzebnie na krytykę zwierzchnictwa, odmawiając wykonania niektórych obowiązków. Jeśli uparcie będziesz powtarzać ten błąd, czeka cię przejście na stanowisko, na którym nikt nie chce pracować, a twoje dostanie ktoś o większej motywacji niż twoja.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies