Horoskop BARAN (21.III - 20.IV)


horoskop dla barana

Horoskop dla znaku Barana : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop BARAN na dziś, 02/12/2020

Miłość : Brak pewności siebie, który ostatnio tak dawał ci się we znaki, rozwieje się jak mgła, pozostawiając miejsce dla rosnącej miłości własnej i poszanowania własnych potrzeb. Odwzajemnione uczucie jakim ktoś cię darzy doda ci skrzydeł.

Dom : Pochlebstwa, jakimi ktoś cię dziś obsypie nie wzruszą cię, gdyż szczerze podejrzewasz, że mają jakiś niecny cel i ktoś stara się wkraść w twoje łaski. Posłuchaj swojej intuicji i grzecznie lecz stanowczo wskaż tej osobie gdzie jej miejsce.

Praca : Mogą dziś wypłynąć na powierzchnię niesnaski między tobą a ludźmi, z którymi pracujesz. Błędem byłoby od razu ruszyć do ataku. Postaraj się najpierw nawiązać dialog w celu wyjaśnienia niedomówień. Na odsiecz zawsze będzie czas.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies