Horoskop BARAN (21.III - 20.IV)


horoskop dla barana

Horoskop dla znaku Barana : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop BARAN na dziś, 25/09/2022

Miłość : Twoja radość będzie promieniować wokół ciebie. Będziesz się dobrze bawić w towarzystwie osoby, którą darzysz szczególnymi względami. Te cenne chwile otworzą ci oczy na to, czego naprawdę chcesz, jeśli do tej pory ogarniała cię niepewność. W przeciwnym razie Twoja pewność o dokonaniu właściwego wyboru zostanie wzmocniona.

Dom : Będziesz dziś czuć się tak, jakby niewidoczny mur odgradzał cię od innych. Masz wrażenie, że inni nie dostrzegają lub nie rozumieją cię? Wszystko tylko dlatego, że starasz się by niektóre osoby wzięły odpowiedzialność za siebie, zamiast stale wspierać się na twoim usłużnym ramieniu.

Praca : Niechętnie przyjmiesz do wiadomości konieczność podzielenia się owocami twojej pracy. Niestety takie są wady pracy zespołowej. Nie zawsze wychodzi sprawiedliwie. Nie protestuj, tylko postaraj się by wszyscy dowiedzieli się o twoich wyjątkowych kompetencjach.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense