Horoskop BARAN (21.III - 20.IV)


horoskop dla barana

Horoskop dla znaku Barana : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop BARAN na dziś, 24/05/2022

Miłość : Sytuacja między tobą a osobą, którą kochasz może stać się napięta. Jeśli w końcu pokłócicie się, uważaj by nie padły z twoich ust bezpodstawne zarzuty i słowa, które ranią. Spokój i rzeczowość pomogą wam dojść do porozumienia. Jeśli jednak masz w zwyczaju walić między oczy, nie przysporzy ci to sympatii i zostanie zapamiętane na długo.

Dom : Mając serce na dłoni, potrzebować będziesz odrobinę więcej ostrożności i nieufności w wyborze osób, którym zechcesz pomóc. Ktoś będzie chciał nadużyć twojego zaufania i naturalnej dobroci.

Praca : Drobne opóźnienia będą cię kosztowały wiele nerwów, gdyż zagrożą realizacji w terminie ważnego przedsięwzięcia. Zamiast się zamartwiać i rozmyślać o nadchodzącej katastrofie, pomyśl jak jej uniknąć.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense