Horoskop BARAN (21.III - 20.IV)


horoskop dla barana

Horoskop dla znaku Barana : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop BARAN na dziś, 08/08/2020

Miłość : Ku twojemu zaskoczeniu odbierzesz sygnały świadczące o tym, że ktoś cię kocha skrycie i przyjmiesz tę wiadomość ze sporym niedowierzaniem. Jeśli jest to ktoś, kto jest w kręgu twoich zainteresowań, zbierz się na odwagę i zrób niewinny pierwszy krok, by przełamać lody.

Dom : Brak empatii ze strony twoich bliskich może sprawić, że wpadniesz w złość lub ogarnie cię smutek. Będziesz mieć wrażenie, że dajesz, nic lub niewiele otrzymując wzamian. Naucz się wyrażać jasno swoje oczekiwania wobec otoczenia a poczujesz się lepiej.

Praca : Nie rozkładaj rąk na widok pierwszych przeciwności, jeśli zamierzasz coś zmienić na lepsze w toim życiu zawodowym. Wytrwałość okaże się tu ważniejsza nawet od talentu.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies