Horoskop BARAN (21.III - 20.IV)


horoskop dla barana

Horoskop dla znaku Barana : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop BARAN na dziś, 27/09/2023

Miłość : Jest ryzyko, że tym razem to ty będziesz zasłaniać się zmęczeniem lub bólem głowy by uniknąć miłosnych igraszek. Będziesz woleć dobrą książkę od erotycznych uniesień i masz do tego prawo. Spadek nastroju każdemu może się zdarzyć i nie ma się tu co doszukiwać drugiego dna, jeśli tylko takie rzeczy nie zdarzają się za często.

Dom : Udzielanie dobrych rad wiąże się z odpowiedzialnością. Pamietaj o tym, zanim wypowiesz odwieczne „Ja na twoim miejscu...”. Spróbuj wejść w skórę osoby, na którą chcesz wpłynąć, to pomoże ci zrozumieć jej motywacje.

Praca : Rozpierająca energia pozwoli ci nadrobić wszelkie zaległości jakie ostatnio się nagromadziły na twoim biurku. To skłoni cię do spokojnego spojrzenia w przyszłość i wszczęcia konstruktywnych działań w celu korzystnych zmian w twoim życiu zawodowym.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense