Horoskop RYBY (19.II - 20.III)


horoskop dla Ryb

Horoskop dla znaku Ryb : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop RYBY na dziś, 21/10/2018

Miłość : Idealna zgoda między tobą a osobą, na której ci zależy może stać się wkrótce odległym wspomnieniem. Sytuacja między wami może ulec pogorszeniu począwszy od nieistotnych drobiazgów, jeśli nic z tym nie zrobisz. Wytłumacz na spokojnie o co ci chodzi i postarajcie się odnaleźć nić porozumienia.

Dom : Nie spiesz się z realizacją zamierzonych celów. Daj sobie czas na przemyślenie i obranie właściwej i skutecznej strategii. Oszczędzaj zapał by nie wypalił się jak słomiany ogień i trwał dłużej niż do pierwszej porażki.

Praca : Odświeżenie kontaktów z byłymi kolegami, z którymi dobrze ci się pracowało pozwoli ci na poszerzenie horyzontów i być może otworzy przed tobą nowe, interesujące możliwości. Nie krępuj się i pod byle pretekstem przypomnij o sobie komu trzeba.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies