Horoskop RYBY (19.II - 20.III)


horoskop dla Ryb

Horoskop dla znaku Ryb : Twój horoskop odsłania prognozy na dziś w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop RYBY na dziś, 01/02/2023

Miłość : Bliska ci osoba może być na ciebie zła z powodu twojej nieodpartej chęci by zawsze mieć ostatnie słowo. By załagodzić sprawę, pokaż, że jej opinia jest dla ciebie ważna i nie tylko twoje zdanie się liczy w kwestiach nieistotnych jak i w tych ważnych. Posłuchaj, co ma do powiedzenia.

Dom : Nie poddawaj się stresowi, który może towarzyszyć ci od rana do nocy. Dzisiejszy dzień, ze względu na napięte nerwy, nie będzie najlepszy na podjęcie ważnych decyzji. Jeśli możesz, odłóż ważne sprawy na jutro. Jest szansa, że aura będzie dla ciebie korzystniejsza.

Praca : Dobry moment by zrobić podsumowanie plusów i minusów obecnej pracy. Pomoże ci to zastanowić się jakie są twoje dalsze oczekiwania jeśli chodzi o przyszłość zawodową. Czy aby przypadkiem się nie zmieniły?

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense