Horoskop PANNA (23.VIII - 22.IX)


horoskop dla Panny

Horoskop dla znaku Panny : Twój horoskop odsłania prognozy na pojutrze w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop PANNA na pojutrze, 24/03/2023

Miłość : Odrobina tajemniczości dobrze by ci zrobiła. Zerwij z przewidywalnością i nudą a wzbudzisz zainteresowanie osoby, na której ci zależy. Zrób dla siebie coś dobrego, coś co nigdy wcześniej nie przyszło ci do głowy i poszerz swoje horyzony.

Dom : Przesadny entuzjazm i wiara w przyszłość mogą doprowadzić cię do popełnenia błędów, które będą się za tobą ciągnąć przez długi czas. Nie przeceniaj swoich możliwości i stąpaj twardo po ziemi.

Praca : Nie bój się zasięgnąć rady u życzliwych ci osób na temat obowiązków, jakie wykonujesz, jeśli nie wszystko jeszcze wiesz i umiesz. Nie umniejszy to twojej wartości, wręcz przeciwnie, pokaże twój pęd do wiedzy.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense