Horoskop WAGA (23.IX - 23.X)


horoskop dla Wagi

Horoskop dla znaku Wagi : Twój horoskop odsłania prognozy na jutro w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop WAGA na jutro, 25/05/2022

Miłość : Dziś będziesz mieć chęć odciąć się od całego świata i pozostać sam na sam ze swoją miłością lub ze złamanym sercem. Nie dając znaku życia sprawisz, że osoby, którym na tobie zależy będą dążyły do kontaktu. Jeszcze zobaczysz, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

Dom : Nie będziesz dziś w stanie się skupić na niczym innym jak tylko na plagach, które dotykają twego życia osobistego. Nie pozwól, by kłopoty przysłoniły ci pozostałe sfery życia i satysfakcję, jaką z nich czerpiesz. Odrobina szaleństwa, by osłodzić gorycz, jaka cię ogarnia na pewno nikomu nie zaszkodzi.

Praca : Drobne spięcia z innymi będą dziś twoją zmorą. Nie pozwolą ci się skupić i oddać swoim obowiązkom. Nie denerwuj się, to nic nie da. Tylko spokój może cię uratować.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense