Horoskop RYBY (19.II - 20.III)


horoskop dla Ryb

Horoskop dla znaku Ryb : Twój horoskop odsłania prognozy na pojutrze w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop RYBY na pojutrze, 26/05/2022

Miłość : Starania osoby, która cię kocha trafią prosto do twego serca. Doceń je i uwierz w to, że nareszcie jestes z kimś, kto cię rozumie. Odpręż się, masz do tego prawo. Nie ma nic złego w okazywaniu uczuć a nawet słabości.

Dom : Nadszedł czas by nabrać dystansu do pewnej niezręcznej sytuacji i przyjąć do wiadomości, że nic wielkiego się nie stało. Nie wyrzucaj sobie zbyt wiele, bo nie wszystko zależy od ciebie. Czasem dzieją się rzeczy, na które nie mamy wpływu.

Praca : Wszystko wokół ciebie może stanąć na głowie za sprawą nieprzewidzianych okoliczności. Postaraj się być tą osobą, która najbardziej skorzysta na zmianach. Jeśli wykażesz się sprytem i dyplomacją, wiele możesz osiągnąć.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense