Horoskop SKORPION (24.X - 21.XI)


horoskop dla Skorpiona

Horoskop dla znaku Skorpiona : Twój horoskop odsłania prognozy na pojutrze w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop SKORPION na pojutrze, 24/03/2023

Miłość : Chęć miłosnych igraszek ogarnie cię i zawładnie tobą do tego stopnia, że będziecie oboje gotowi zaszaleć nie myśląc o konsekwencjach. Uważaj, bo nierozważny krok może nagle przyprawić cię za jakiś czas o ból głowy.

Dom : Twoje nastawienie do całego świata będzie dziś wyjątkowo pozytywne. Nawet ci, którzy zazwyczaj grają ci na nerwach, mogą liczyc na twoją pobłażliwość. Pozytywna energia będzie cię dziś przepełniać i są szanse, że udzieli się też otoczeniu.

Praca : Pamietaj, że nikt nie jest niezastąpiony i jeśli brak ci czasu, przekaż część obowiązków innym, jeśli tylko masz taką możliwość. Zostaw sobie te najważniejsze i te, które sprawiają ci najwięcej satysfakcji.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense