Horoskop KOZIOROŻEC (22.XII - 19.I)


horoskop dla Koziorożca

Horoskop dla znaku Koziorożca : Twój horoskop odsłania prognozy na pojutrze w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop KOZIOROŻEC na pojutrze, 18/06/2019

Miłość : Jeśli żyjesz w związku, drobne nieporozumienia zatrują chwile, które macie w zwyczaju spędzać tylko we dwoje, a szkoda, bo nie tego wam trzeba. Krótka separacja dobrze by wam zrobiła. Wybierz się do rodziny lub przyjaciół i pozwól za sobą zatęsknić.

Dom : Ostrożność będzie konieczna, by nie wpaść w zręcznie zastawioną pułapkę. Nie daj się zwieść pięknym obietnicom i pamiętaj, że Święty Mikołaj nie istnieje. Stawiaj pytania, nawet te, które wydają ci się głupie czy niezręczne. Pomogą ci one zdemaskować kogoś o nieczystych intencjach.

Praca : Zdystansuj się do sprawy, która zajmuje twój umysł i nie pozwala myśleć o niczym innym. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, prędzej czy później. Nie pozwól by zjadł cię stres. Zamartwianiem się nic nie zyskasz, tracisz tylko cenną energię, którą można wykorzystać, szukając wyjścia z sytuacji.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies