Horoskop KOZIOROŻEC (22.XII - 19.I)


horoskop dla Koziorożca

Horoskop dla znaku Koziorożca : Twój horoskop odsłania prognozy na pojutrze w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop KOZIOROŻEC na pojutrze, 08/12/2022

Miłość : Spokojny dzień rysuje się na horyzoncie. Skorzystaj z okazji by znaleźć się tylko we dwoje. Proste przyjemności pozwolą ci zapomniec o frustracjach ostatnich dni. Zróbcie razem coś, co sprawi obojgu radość. Jeśli jesteś singlem, postaw na doborowe towarzystwo, które nie zadaje zbędnych pytań.

Dom : Na nowo poczujesz jak optymizm zalewa twój umysł. Czarne myśli odejdą jak przyszły. Twoje pozytywne nastawienie do świata i co za tym idzie uśmiech na twarzy otworzą ci wiele drzwi i pomogą uporać się z problemami, które dotychczas wydawały ci się nie do przejścia.

Praca : Zamiast zawiścić i zazdrościć sukcesów, bierz przykład z kogoś, kto pnie się w górę dzięki swojej determinacji i szczególnym umiejętnościom. Ty też możesz się jeszcze wiele nauczyć i zdobyć cenione kompetencje. Na naukę nigdy nie jest za późno.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense