Horoskop KOZIOROŻEC (22.XII - 19.I)


horoskop dla Koziorożca

Horoskop dla znaku Koziorożca : Twój horoskop odsłania prognozy na jutro w tak ważnych dziedzinach Twojego życia jak miłość i związek, dom i rodzina oraz praca.

Horoskop KOZIOROŻEC na jutro, 22/10/2018

Miłość : Porzucić chęć flirtu w pracy, bo będziesz mieć kłopoty. Z reguły nie miesza się życia zawodowego z prywatnym. Ci, którzy stosuja się do tej starej prawdy, oszczędzają sobie sporo nerwów. Weź z nich przykład i wykaż się mądrością życiową. Jeśli myślisz, że uda wam się zachować tajemnicę i nikt nic się nie dowie, możesz się srodze rozczarować. Jeśli dalej cię korci, zrób analizę zysków i strat i rób jak uważasz... na własne ryzyko.

Dom : Twój dobry humor tego dnia mogą popsuć plotki na twój temat, które dotrą do twoich uszu. Zignoruj je, to umrą śmiercią naturalną. W przeciwnym razie będą narastać bo im bardziej będziesz starać się udowodnić, że to nieprawda, tym bardziej inni będą przekonani, że coś jest na rzeczy.

Praca : Nie czekaj aż ktoś przywoła cię do porządku, tylko zakasaj rękawy i nadrób zaległości, jeśli takowe się nagromadziły. I tak trzeba ci będzie to zrobić. Podejmując trud wykonania ich od ręki, pozytywnie zaskoczysz innych.

Komentarze


Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies