Jadłospis niskokaloryczny

Chcesz schudnąć ?

Jeśli chcesz zgubić kilka, kilkanaście lub może nawet kilkadziesiąt kilogramów, zacznij mniej jeść. Proste, prawda ? Pewnie słyszałaś to już miliony razy. I co ? Pewnie na dobrych radach się skończyło. By schudnąć, niekoniecznie trzeba mniej jeść, zwłaszcza, że sam proces trawienia pochłania mnóstwo energii a więc zatem i zjedzonych kalorii. By schudnąć, trzeba jeść mniej kalorycznie. Ale skąd wiedzieć ile kalorii zawiera posiłek ?

Dzięki naszej aplikacji dostępnej za darmo na naszej stronie ja-i-ty.pl, szybko i łatwo obliczysz ile kalorii masz na talerzu i ułożysz jadłospis, którego wartość kaloryczna nie przekracza z góry założonego pułapu. Wystarczy wyszukać produkty, które jesz, w tabeli produktów spożywczych, następnie dodać każdy produkt do Jadłospisu i podać wagę tego co dodałaś. Łatwe, proste i … nawet zabawne. Ilość kalorii liczona jest automatycznie. Nie musisz się nad tym głowić.

Aplikacja wartość odżywcza produktów spożywczych posiada alfabetyczny spis produktów spożywczych:

jak też wyszukiwarkę:

Z łatwością znajdziesz produkt, który zamierzasz dodać do jadłospisu. Na stronie każdego produktu znajdziesz ramkę z jadłospisem i link Dodaj ten produkt do jadłospisu:

W ramce jest też link Otwórz jadłospis, dzięki któremu otworzysz jadłospis i ustalisz wagę tego co zamierzasz zjeść:

Wartość kaloryczna Twojego posiłku jest liczona automatycznie i zmienia się po dodaniu nowego produktu lub zmianie wagi dodanego produktu. Nie musisz więc nic robić, by obliczyć ilość kalorii:

Teraz już wszystko jasne ? No to do dzieła !

Ułóż swój jadłospis niskokaloryczny

Jeśli do tego dodasz pół godziny dziennie ruchu, efekt murowany! Latem będziesz mogła paradować po plaży.

Copyright 2016 ja-i-ty.pl, wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

ja-i-ty.pl | kontakt | polityka prywatności cookies

Polityka prywatności dla reklam Google Adsense