Jakim jesteś kierowcą ?

Czy jesteś uprzejmy dla innych użytkowników drogi ? Czy może zdarza Ci się na przykład trąbić tylko dlatego, że się niecierpliwisz lub jeszcze gorzej, krzyczeć i obrażać przechodniów i innych kierowców ?

Grzeczność ma ogromne znaczenie w relacjach z otoczeniem, z rodziną, przyjaciółmi, kolegami z pracy. Tym niemniej mnóstwo osób zdaje się o tym nie pamiętać, będąc na drodze, za kierownicą swoich czterech a może dwóch kółek ...

Czy jesteś uprzejmy dla innych użytkowników drogi ? Zdarza Ci się trąbić tylko dlatego, że się niecierpliwisz lub jeszcze gorzej, krzyczeć i obrażać przechodniów i innych kierowców ? Może wręcz przeciwnie, zawsze starasz się, aby umożliwić pieszym bezpieczne przedostanie się na drugą stronę jezdni, lub kierowcom, włączenie się do ruchu ? Czy jesteś przyjazny innym czy też postrachem każdego, kogo napotkasz na swej drodze, czy to będzie inny kierowca, pieszy czy nawet pies, który nieopatrznie znalazł się zbyt blisko krawężnika ? Odpowiedz na pytania naszego testu, a z całą pewnością dowiesz się jakim kierowcą jesteś.

Rozwiąż test :

1. Na przejściu dla pieszych :

A.
B.
C.

2. Na parkingu :

A.
B.
C.Komentarze


Polityka prywatności dla reklam Google Adsense