Test : Czy on mnie kocha ?

Czy Twój partner kocha Cię naprawdę, a jeśli tak, to jaka jest jego miłość do ciebie ? Czy zadajesz sobie pytania co do siły uczuć, jakie żywi do ciebie ? Czy dba o Ciebie i liczy się z Twoim zdaniem i Twoimi potrzebami ? Czy też uważa Twoją miłość do Niego za pewnik i myśli że nic nie jest w stanie jej zaszkodzić ?

test czy on mnie kocha

Czy Twój partner kocha Cię naprawdę, a jeśli tak, to jaka jest jego miłość do ciebie ? Czy zadajesz sobie pytania co do siły uczuć, jakie żywi do ciebie ? Czy dba o Ciebie i liczy się z Twoim zdaniem i Twoimi potrzebami ? Czy też uważa Twoją miłość do Niego za pewnik i myśli że nic nie jest w stanie jej zaszkodzić, co sprawia że traktuje Cię tak, jakby nic nigdy nie miało się zmienić między wami, obojętnie jak będzie Cię traktował ?

Chcesz potwierdzenia tego, co już przeczuwasz, choć czasem wolisz przymknąc oczy ? Odpowiadając na pytania naszego testu może zobaczysz jaśniej swoją sytuację w waszej relacji. Pomoże Ci to podjąć pewne kroi i zainicjowac pozytywne zmiany w waszym związku.

1. Czy masz wrażenie, że On kocha Cię tak samo mocno jak Ty Jego ?

A.
B.
C.

2. Pokóciliście się. Co robi On gdy naboje się wyczerpały ?

A.
B.
C.Komentarze


Polityka prywatności dla reklam Google Adsense